Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

kaja123, oj,nazalatwialaam sie i to wiele. ale musialam wiecej tabletek wtedy brac. a ja nie chce ptzekraczac dawki. jedyny ratunek to ten nowy psychiatra

 

-- 12 gru 2012, 14:39 --

 

[gb]Lady Em.[/b], wspolczuje ci. mam lepsze i gorsze dni,mam nadziejje ze to tylko chwilowa slabosc. on potrrzebuje zdrowejj matki zeby go z tego autyzmu wyciagnela. chce byc zdrowa. moze ten nowy lekarz w styczniu pomoze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Denerwuję się moją pracą inż :/ i miałem pod prysznicem znowu lekki atak paniki :|

 

Stres związany z pracą inzynierską jest naturalny. Ataki paniki też się mogą czasem zdarzać. Pracuj dalej nad sobą. Lęk tak łatwo nie odpuszcza. Ale pamiętaj, że jesteś na dobrej drodze. Głowa do góry! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem do domu, najważniejsze że kolejny dzień w robocie przetrwałem możliwie znośnie, teraz czuje się zamulony, wypadałoby coś zjeść bo oprócz dwóch mandarynek i tabletki afobamu nic dzisiaj nie wszamałem.. Ale apetyt coś nie bardzo, żołądek ściśnięty na maxa a w kuchni czuć zapiekany makaron :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haribo190, to masz identycznie jak ja. rano zeroo jedzenia,czasem po poludniiu jakies kanapki. wieczorem sie staram zjesc obiad,prrzed spaniem,zeby cos cieplego na zoladku bylo. nie pamietam kiedy w dzien obiad zjadlam. no ale takich boli i mdlosci wczesniej nie mialam po jedzeniu. moze to od tego,ze tyle czasu tabletkii w sumie na czczo biiore?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fatuma03, haribo190, to bardzo niedobrze ze nic nie jecie. Tabletki na pusty żołądek są bardzo niezdrowe, jest znacznie zwiekszona możliwość chorób układu pokarmowego i przede wszystkim wątroby :nono:

Przed wzięciem tabletki zmuscie się chociaż do skibki chleba. To niewiele a ochroni... Naprawdę, wiem co mowie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Depresyjny :(, czyzby mily dzien? :D

 

a u mnie tak.. zapomnialam kupic kawe a strasznie mi sie chcialo. Wyskrobalam z puszki ile sie dalo i zanosze do sypialni zeby spokojnie przed lapkiem posiedziec i wypic...i co? I tak niefortummie postawilam na szafce nocnej, ze cala mi sie wylala :P Lece na dol do kuchni po reczniki papierowe a tam potop..pralka znowu wylala :hide::lol: rece mi opadly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, naprawdę pechowy dzień... :( Ale już mija i to na pewno koniec złych wydarzeń :!:

 

Dzisiaj przedostatnie spotkanie z p. Psychoterapeutką. Będzie mi brakować tej Pani. Naprawdę bardzo.

Coś się zaczyna, coś kończy...to jest wpisane w nasze życie.

Te 7 miesięcy minęło tak szybko :mhm:

Jednak efekty oczekiwane i spodziewane przeze mnie napływają sukcesywnie :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uch, u mnie też nie wesoło. Obudziłam się rano w potwornym humorze. Wydawało mi się, że jestem sparaliżowana od szyi w dół, jednak obeszło się bez leków. Poszłam na zajęcia, ale nie wiem czy był to dobry pomysł. Wydawało mi się, że będę musiała wybiec z sali, bo inaczej się uduszę. Zerwałam się więc z ostatnich zajęć. Nerwica to niezwykle upierdliwy gość w mojej duszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cocosc, ja tez sie taka obudzilam. przeszlo po lekach. pozniej ten wyjazd z synem do lekarza,w,samochodzie znoow panika. znow tablety. wieczor pod znakiem nerwow,dopiero teraz mi sie poprawia. a juntro? to jedna wielka niewiadoma. ale woole myslec ze sparalizowana strachem nie wstane. a jeszccze mam dzis urodziny. choroba mi zyczen nie zlozylla

 

-- 12 gru 2012, 20:55 --

 

Lady Em., jakby moj zoladek cos przyjal? a rano tto ttylko kawe toleruje. i toz mlekiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×