Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

to zapisz sie jak najbardziej, posiadanie wlasnej pasji bardzo dowartosciowuje człowieka :)ja przez 6 lat tanczyłam w zespole i to byly najlepsz elata mojego zycia ,robilam to co kocham i dawało mi to mega siłę ,czulam sie ze jestem cos warta i robie cos w czym jestem dobra. Niestety moj zespol sie rozpadł i teraz jedyne co robie 'dla siebie' to słuchanie muzyki ktora jes tdla mnie czasem ucieczką od tej szarej rzeczywistosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne,ze tak ale na pewno profesjonalnie ciezko bedzie do tego wrocic kondycja juz nie ta ,zdrowie jak juz pisałam w nieciekawym stanie ,serducho mi wysiada juz po wejsciu na schody :) no i do tego dochodza studia brak czasu eh. A co do poczucia własnej wartosci tez ciagle Wam sie wydaje ze wszyscy inni sa lepsi? strasznie to meczace

 

-- 11 gru 2012, 22:36 --

 

jasne,ze tak ale na pewno profesjonalnie ciezko bedzie do tego wrocic kondycja juz nie ta ,zdrowie jak juz pisałam w nieciekawym stanie ,serducho mi wysiada juz po wejsciu na schody :) no i do tego dochodza studia brak czasu eh. A co do poczucia własnej wartosci tez ciagle Wam sie wydaje ze wszyscy inni sa lepsi? strasznie to meczace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, masz na myśli zbieranie znaczków albo pasjonowanie się np. Historią?

albo hobby którymi się nie lubimy chwalić, albo nawet uważane za wstydliwe

ja np. zawsze lubiłem czytac komiksy i mogę powiedzieć że jest to moje hobby mam nawet sporą bezużyteczną wiedzę na ten temat. Ale w żaden sposób nie dowartościowało mnie - wręcz przeciwnie, zawsze się czułem trochę dziecinny przez to i raczej się tym nie chwaliłem.

 

-- 11 gru 2012, 23:41 --

 

A co do poczucia własnej wartosci tez ciagle Wam sie wydaje ze wszyscy inni sa lepsi? strasznie to meczace

już nie ciągle dzięki bogu, ale czasem wciąż tak. to jest okropne uczucie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie poćwiczysz i bedzie dobrze jak potencjał już masz :)

a co komiksów to bardzo ciekawa sprawa, ważne,ze cokolwiek robiłeś poza tym co robia wszyscy szkoła,dom itp itd i dawalo Ci to jakąś chwile relaksu. Ja już zrelaksować się nie potrafie,a zaraz musze kłasc sie spac i znowu bede się przerwacac z boku na bok do 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie zły.

Czuję się jak zaszczuta.

Natłok myśli.

Niepokój.

uuuu prorokini - no zapewne taki bedzie jak przepowiedziałaś z takim nastawieniem nie może być inaczej :bezradny::-|

 

-- 12 gru 2012, 14:08 --

 

Lady Em., zazdroszcze ci samopoczucia. synkowi zmienili rehabilitacje. znow zalatwianie wszystkiepgo od nowa,a ja mam takie leki. chce mu pomoc aa boje sie ze nie dam rady

dasz radę spokojnie. Moze być trudno najwyżej załatwisz to w zwolnionym tempie ale załatwisz prędzej czy później. Po co się nakręcasz że nie dasz rady - nakręć się w inną stronę - dam radę :D Domyślam się że już załatwiałas takie sprawy nie raz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×