Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

jasaw, Wiesz, moje rodzeństwo mieszka daleko, mnie wywiało na 2 koniec Polski, . Mam brata młodszego 14, drugiego 19 i siostrę 21, ale na taką różnicę i odległość wydaje mi się ,że mamy dobre relacje. Ja chciałam mieć rodzeństwo, tego najstarszego właściwie wychowywałam.

 

-- 09 gru 2012, 22:38 --

 

Może maleństwo to zmieni, nigdy nie wiadomo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiolu*, tak, odległość na pewno ma wpływ na relacje międzyludzkie w ogóle. Jednak największe znaczenie ma wychowanie, rodzice i ich mądrość życiowa. To nas kształtuje od początku, więc jeśli ma się szczęście i mądrych, kochających rodziców, relacje rodzinne są właściwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powrot pradu :105::yeah: kurde przez caly dzien nie mialam .. dopiero jak nie ma to czlowiek uswiadamia sobie jakie to dobrodziejstwo, Piec oczywiscie nie chodzil wiec zimno, swieczki znalazlam 2 i wypalily sie w dwie godziny, netu tez oczywiscie nie. Siedzenie w zimnym i po ciemku to jakas masakra. Dobrze ze moj netbook ma baterie ktore trzymaja 8 godzin i byl moim swiatelkiem w tunelu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, mnie przerazalo to, ze wszyscy maja tylko u mnie strzelil korek a jak go podnioslam bo mam automaty to nadal nie bylo a dzis niedziela i zaden elektryk do mnie nie przyjdzie. Do tego nie mialam zadnej fazy ani na pietrze ani na parterze ani w piwnicy..no masakra normalnie. Musialam na pogotowie energetyczne dzwonic (oczywiscie jak na zlosc komorka mi sie prawie rozladowala) a tam pani zaczela mnie straszyc pokryciem kosztow za nieuzasadnione wezwanie jezeli to tylko korki a nie cos powazniejszego. No coz ..wzielam to na klate. Panowie przyjechali okolo 23,00 a od 15,00 pradu nie bylo. Balam sie ze mi rury zamarzna :roll: No ale juz jest :) Wiec ciesz sie tym czego na co dzien nie doceniamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×