Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

małpka bubu, buuuuu.....ale może to lepiej, skoro realnie patrząc masz świadomość, że to nie za bardzo odpowiedni czas. Przede wszystkim musisz pamiętać, że dziecko nie może być PO COŚ. Wiele rodzin liczy, że potomek scementuje rozpadający się związek, naprawi relacje z dalszą rodziną albo pomoże wyjść z choroby.

A często właśnie jest jeszcze gorzej. Nie spiesz się, zadbaj najpierw o siebie, na macierzyństwo zawsze jest czas.

No chyba, że Twój pesel zaczyna się od 72... ;)

 

-- 09 gru 2012, 12:12 --

 

haribo190, to chyba nie kwestia, że w pracy, tylko ogólnej tendencji nasilenia objawów rano. Wszyscy tu to mają.

Ja na początku miałam tak, że punkt 14, 15 czy 16 odpuszczało, jak ręką odjął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też przed pracą dopada, najchętniej bym z wyra nie wychodził.... Nawet jak nie mam lęków, gonitwy myśli, czy ściśniętego żołądka (i zwieraczy) to się trzęsę...

 

W pracy mam taki mętlik w głowie, że się nie mogę pozbierać do kupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też przed pracą dopada, najchętniej bym z wyra nie wychodził.... Nawet jak nie mam lęków, gonitwy myśli, czy ściśniętego żołądka (i zwieraczy) to się trzęsę...

 

W pracy mam taki mętlik w głowie, że się nie mogę pozbierać do kupy.

 

Powiedz gdzie pracujesz? Jaki charakter ma twoja praca? Ja pracuję w firmie transportowej za biurkiem, ciągłe telefony, przyjmowanie zleceń, kontakt z ludźmi. Czy czasem też robi Ci się słabo, albo masz wrażenie że zaraz zemdlejesz???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy z pracy od miesiąca ciągnie mnie do kina. Oczywiście wcześniej było to awykonalne.

Teraz też, ale tylko w mojej głowie. Nawet bez nerwicy nie lubię ciemnych zamkniętych miejsc. Ale może to dobry pomysł na kolejny krok?

Byliście na czymś fajnym ostatnio? Na co warto byłoby iść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady Em., to ci szczerze wspolczuje. nawet trudno mi sobie wyobrazic,co by ze mna bylo gdybym prochow nie miala. od razu do izolatki by mnie chyyba musieli brac

u mnie się boją bo często ze strachu przedawkowuje. Tzn. cpam. Dlatego mi nie dają.

Swego czasu prawie uzaleznilam się od benzo, może dlatego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym jakis zajeb....sty horror obejrzala. albo psychologiczny z poplatana fabula. ze do konca nie wiadoomo co sie wydarzy a na koniec zaskoczenie

 

-- 09 gru 2012, 16:11 --

 

ja bym jakis zajeb....sty horror obejrzala. albo psychologiczny z poplatana fabula. ze do konca nie wiadoomo co sie wydarzy a na koniec zaskoczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fatalny

Znów nie zdążyłam za potrzebą tym razem w krzaczki na mieście i popuściłam w spodnie.Potem stałam na mrozie i łapałam stopa.Strasznie przemarzłam.Muszę lekarce na wizycie powiedzieć o trudnościach z utrzymaniem moczu.

 

Męczę się coś ostatnio.Nie najlepiej na mnie wpływa ta pogoda czy coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haribo ja mam podobnie...

 

Na całe szczęście nie mam kontaktu z klientami tylko przez telefon czasami gadamy. Ogólnie rzecz biorąc mam takie momenty, że bym najchętniej uciekł z tej pracy i wrócił do fizycznej. Tam nie było problemu takiego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lpmi cisnienie skacze,nie mierze bo jak zobacze aparat to bedzie jeszcze wyzsze. glowa mnie do tego boli i nic mi sie nie chce

 

-- 09 gru 2012, 18:32 --

 

PNowak, mnie tez pomaga praca fizyczna. ogolnie,jak jestem w ruchu

 

-- 09 gru 2012, 19:49 --

 

Lady Em., ja jestem uzalezniona od benzo. pare lat juz biore clony. kiedys po pol paczki 2 mg bralam. teraz sie pilnuje zeby wiecej niz trzy dwoojki nie wziasc,( mam zalecone dwie,) ale tez nie zawsze wychodzi. a to juz jest cpanie. a ja chce sie leczyc nie cpac. ciezkie to wszystko...

 

-- 09 gru 2012, 19:49 --

 

Lady Em., ja jestem uzalezniona od benzo. pare lat juz biore clony. kiedys po pol paczki 2 mg bralam. teraz sie pilnuje zeby wiecej niz trzy dwoojki nie wziasc,( mam zalecone dwie,) ale tez nie zawsze wychodzi. a to juz jest cpanie. a ja chce sie leczyc nie cpac. ciezkie to wszystko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×