Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Nienawidzę zdrobnień: pieniążki, stołeczek, pantofelek, ziemniaczki, kawcia, telefonik, pościk, masełko, rachuneczek, deserek. Działają na mnie jak płachta na byka. Też tak macie?

 

-- 09 Dec 2012, 13:50 --

 

Ale zbieram już 'pieniążki' i mam już upatrzoną 'paniusię', której na 'laduni' dam 'grosiczki'. Nie żeby coś osobistego, ale niech liczy 'pieniążki'. No żesz k... mać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, girl anachronism, luk_dig, cieszę się, że nie jestem sam, a jednocześnie nie cieszę, że Nas to spotyka.

 

Szczytem jest dla mnie zrobienie miny jakby ktoś się miał zaraz rozpłakać i wypowiedzenie wzniosło-melancholijnym tonem słów "Pieniążki są potrzebne do życia", "To kosztuje pieniążki", "Bez pieniążków coś tam". Bez 'woduni' i 'powietrzunia' też!! Uniosłem się przy niedzieli...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

girl anachronism, właśnie, jeszcze 'kościółek'. W pewnych kręgach można robić wszystko, ale jak się nie było w niedzielę w 'kościółku' lub w ogóle nie chodzi do 'kościółka' to zapada grobowa cisza i patrzą się na człowieka jak na dzieciobójcę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kolegę, który jest bardzo silny, bart jak szafa, ale mam tendencje do zdrobnień i to śmiesznie wygląda gdy potężny facet mówi, że np. zimno mu w rączki. :mrgreen:w sumie, to od niego nigdy nie słyszałem jak mówił, że ma peniska :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×