Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

omeeena, no oczywiście. dziś nie mogłam, bo koleżanka nie mogła miec robionych zabiegów, ale jutro przychodzi inna moja koleżanka, z kt ogólnie jestem w parze, więc porobię na niej. ;) spoko, ja zdolna dziewczyna jestem. hahah :P no dobra, może nie do końca, ale w tej szkole idzie mi dobrze jak na razie, póki co - same dobre słowa. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

snaefridur, gratulejszyn :D

 

Ja dziś też jestem zadowolony, bo wylazłem z domu na miasto :P Pogadałem sobie trochę z fryzjerką... hmm... ludzie jednak mogą mnie chociaż trochę polubić :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałam 4- za projekt,u tej piep_nej kosy to i tak dobrze,najlepszy stopień jaki u niej dostałam.Bałam się,że mi w ogóle nie zaliczy,a pomimo faktu,że połapała się że zerżnęłam z neta to mi zaliczyła.Cieszy mnie fakt,że z niczym nie zalegam i wszystko oddaje w terminie jak nigdy :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoła,

mili sąsiedzi płci męskiej, którzy mnie skomplementowali i wiele komplementów słyszałam i nie robiły na mnie żadnego wrażenia, ale... ostatnio czuję się gruba, a oni powiedzieli, że jestem szczuplutka. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, kobieta zawsze widzi siebie grubsza niż jest :D

 

A mnie ucieszył prezent od mojego osobistego Mikołaja, tj. chłopaka - piękny dywan do mojego pokoju który mi się od dawna marzył ;)

No i tata, ze mnie tak wspiera. To super, ze mam taką osobę wśród rodziców, przynajmniej na tatę mogę liczyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiolu*, ja nigdy nie przepadałam za spodniami, jedynie jakieś luźne, takie domowe, z weluru lub bawełny...owszem. To na pewno kwestia przyzwyczajenia...Ja najlepiej czuję się w spódnicach, latem długich, koniecznie.

Co do rozmiaru, to może po prostu schudłaś Wiolu??? Dla kobiety to mimo wszystko ważne, gdy "wchodzi" w mniejszy rozmiar niż zwykle :D

W zeszłym oku było mnie jeszcze więcej, więc też naprawdę cieszę się, że mimo nie stosowania jakieś drastycznej diety, a jedynie racjonalnego odżywiania zaczynam wyglądać podobnie do ludzi. Mam nadzieję jeszcze troszkę zgubić, ale nie za dużo, bo w moim wieku może to wyglądać nieestetycznie :roll: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, Ja odwrotnie , zawsze w spodniach czułam się najlepiej, nie wiem skąd się to wzięło ;) Hmm, może odrobinę schudłam, ale chyba nie aż tak, dietę mam zamiar po świętach zacząć, W sumie masz rację ,że lepiej mieć ciut więcej niż mniej w naszym wieku, tylko ,że ja brzydko tyję :evil: Najpierw łapy mi się robią jak u ciężarowca, co mnie strasznie wkurza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×