Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, O to chodzi , że jak siostra nie wyrabia z pracą w kuchni , to nie ma czasu narzekać na brata :D a przeczytałem " lubię " muszę odstawić piwo , bo zaczynam wierzyć w niemożliwe :roll::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mara_, w sumie nie taka nowa, w XVII wieku chodzili w rajtuzach i perukach :D oni nam pozwalają chodzić w spodniach, to niech mają coś od życia. moze chociaż docenią jaki to potrafić być ból :twisted:

 

Co gorsza męskie rajtki znowu wkraczają na rynek , baa są nawet bardzo modne w USA , wystarczy obejrzeć jedno zdjęcie aby stwierdzić że amerykanie są...dziwni ( to najlżejsze określenie )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre laski są tak przyzwyczajone, że to dla nich żaden ból latać na 15 cm :mrgreen:

Ale fajnie jakby facet tak ponosił przez miesiąc dzień w dzień obcasy, niech ma też co miesiąc okres, niech urodzi 'se' raz dziecko... Za bardzo popłynęłam? Oj tam;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, kupi mi siostra pod choinkę takie rajtuzy ? :P to , że każe siostrze charować , to nie oznacza , że siostry nie lubię :D wręcz przeciwnie , robię to z troski o siostrę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Ja dla siostry mam ładny prezent , związany z kuchnią oczywiście :P troska polega na tym , że siostra poprzez ciężką pracę w kuchni jest nauczona dyscypliny i dbania o drugiego człowieka co zaprocentuje kiedyś w życiu siostry :P ale ładnie to ująłem :lol::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Kurde , a ja myślałem , że mój system jest niezawodny :evil: ale przynajmniej mecz mogę spokojnie obejrzeć gdy siostra pracuje , no chyba , że gra Ezil , to wtedy oglądam mecz z siostrą i muszę zatykać uszy gdy Ezil jest przy piłce :P siostra zawsze musi zepsuć niespodziankę tym zgadywaniem :? tak , rondel :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, znam już na tyle brata, żeby wiedzieć, czego się spodziewać :P to dobrze, ze rondel, bo ostatni na bratu połamałam, pamięta brat? :D no co, muszę się kiedyś wykrzyczeć :D niech się brat cieszy, że to nie na niego xD

 

-- 08 gru 2012, 01:39 --

 

idę spać, dawno tego nie robiłam, a jutro cięzki dzień :(:papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×