Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, Za mało siostra waży , więc pójdę po tą krowę żeby siostra trochę przytyła :D poza tym mogę więcej ważyć od siostry , ważne , że jestem wyższy i ten fakt jakoś mnie cieszy :P

Za dużo gadam z siostrą , bo jak się przed chwilą logowałem na forum , to byłem żdzwiony , że pojawia się komunikat " nieprawidłowa nazwa użytkownika bądz hasło " , okazało się , że wpisywałem Tomcio Siostra :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Nie , jednak wole uniknąć żartów szowinistycznych i pracy w kuchni :mrgreen: no to zrobimy cheeseburgery z tej krówki , to znaczy siostra zrobi :D ile siostra ma wzrostu tak swoją drogą ? pewnie 1.50m w kapeluszu :D:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, tere-fere :P cale 165 :P a moze i wiecej, mam wrazenie ze uroslam odkad nie pale xD musze sie zmierzyć przy jakiejs okazji xD a brat ma ile? 180 na obcasach? :D :D :D nie będę zabijać biednych krówek :D nie mam serca myszy wygonić xD co brat chce od pracy w kuchni? ja sobie bardzo chwalę, internet jest i dużo jedzenia, tylko ze ja chyba tam nie pracuję za bardzo :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, całe 174 :D ale jak rzucę papierosy to urosnę :P w ogóle zauważyła siostra , że ciągle są brudne gary i trzeba ja cały dzień myć , kiedy my jemy tylko kocią karmę i zupę z paczki , trochę to dziwne :P a biedne krówki i tak zostaną zabite jak nie przez nas to przez mcdonald i będziemy płacić za cheeseburgery gdy możemy je mieć za darmo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, no to dobrze mowilam, ze jakieś 180 na obcasach :D nie będę zabijać krówek i basta :P mcdonald niech se robi co chce, ale to mieso w ich cheeseburgarach pewnie nawet kolo miesa nie leżało xD a naczynia brudne, zauwazylam. moze zaczniemy uzywac jednorazowych?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Dziewczyny wolą wyższych , więc pożyczę od siostry obcasy :P a jeszcze jakąś godzinę temu siostra mówiła co innego jednak kobieta zmienną jest :roll::D jednorazowe z jednej strony są bardziej ekonomiczne , ale z drugiej jak dam siostrze za dużo wolnego czasu , to któregoś dnia zastanę dom do góry nogami :P

 

-- 08 gru 2012, 01:41 --

 

Saiga, To dobre rozwiązanie , ale jeszcze dam siostrze pożyć póki nie znajdę nowej gospodyni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opisz ją w 5 słowach :?:

Bo to zła kobieta była :D

 

 

Snejana, Jutro to trzeba gary umyć , więc musi siostra odłożyć swój plan do zakupu jednorazówek :P w sumie to był głupi pomysł , czyli zostało mi tylko rzucenie palenia co graniczy z cudem :roll::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mara_, w sumie nie taka nowa, w XVII wieku chodzili w rajtuzach i perukach :D oni nam pozwalają chodzić w spodniach, to niech mają coś od życia. moze chociaż docenią jaki to potrafić być ból :twisted:

 

-- 08 gru 2012, 00:51 --

 

Opisz ją w 5 słowach :?:

Bo to zła kobieta była :D

kuchnia? :mhm::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mara_, Zaraz poproszę moderatora o ankietę i jak minimum 100 osób zaznaczy odpowiedz , że chciałoby zobaczyć mężczyznę w obcasach , to będę musiał podjąć wyzwanie :lol::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, chyba musze poszukać pomocy domowej bo nie wyrabiam :bezradny: a, niskiego też brata nielubie:P i tak brat pali mniej ode mnie ;P

 

-- 08 gru 2012, 00:54 --

 

luk_dig, no bo święta idą w koncu, nie? :D fajny avatar :P

 

-- 08 gru 2012, 00:54 --

 

Saiga, ale u facetow czy kobiet? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×