Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój ideał (co cenimy u mężczyzny/kobiety?)


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

uroda przemija ale jak sie dba np o cialo to z pewnoscia nie trzeba koniecznie patrzec na swoje np 40 czy 50 letnie cialo i widziec kupe tluszczu , moze zamiast tego byc piekne jedrne cialo a takie lekko umiesnione jest sexi-to moje zdanie.

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:46 pm ]

urode mozna zatrzymac zeby cieszyc sie nia na dlugie lata a nie tylko jak sie jest mlodym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby urode zatrzymać to trzeba mieć kupe szmalu a nie kazdego na to stac niestety taka jest prawda a jak sie ma te 40 czy 50 lat i dochodza jeszcze inne choroby czy nawet hormonalna terapia zastępcza to nie jest proste utrzymać figurę ,nie mówiac o wczesniejszych ciązach i złych nawykach zywieniowych,gdyby to wszystko było takie proste chirurgia plastyczna nie miałaby wziecia a kobiety nie ustawiały sie w koejkach do programów typu ,,chce być piękna'' ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mówię o całości co z tego ze ma ładna figure i dba o ciało jak już twarz nie ta sama ? zwykło się mówić ,, z tyłu liceum z przodu muzeum "niestety tak jak powiedziałam trzeba mieć kase samo dbanie nie wystarczy już w pewnym wieku i ja wcale nie mówie o operacjach plastycznych ale kremy ,zabiegi masaze i inne duperele kosztują ;)smutna prawda .A najlepiej mi się smiac chce z tych wszystkich wywiadów z tzw gwiazdami które zapytane o sekret swojej młodosci opowiadaja bajeczki w stylu joga ,siłownia i dieta .Jasne ,dzieki temu Demi Moore wygląda na 15 lat młodszą buahaa :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie do panow a czy podobaja wam sie umiesnione kobiety????? nie chodzi mi o kulturystki tylko o fitneski???????

To zależy - fitneska musi osiągnąć pewien stopień umięśnienia bo jeśli go przekroczy to zaczyna mieć mało atrakcyjny wygląd. Nazbyt umięśnione fitneski mi się kompletnie nie podobają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czlowiek nerwica widzialem fotke, walnij sobie inny fryz (pojdz do stylisty fryzjera) i bedziesz wyczesany gosciu :lol:;) . Dodatkowo zaloz koszule, usmiechnij sie i zrob foto. Na pewno bedzie lepszy efekt wizualny :)

 

A co do mnie to taki skromny czlek ze mnie ;)

brunet, krotkie wloski, niebieskie oczka, 190cm, 90kg :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica

Czemu uważasz, że kobieta by się przy Tobie nudziła? Popieram poprzedniczki-przesadzasz i to w każdmy punkcie ;)

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:02 am ]

Wysoki brunet, mhhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×