Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój ideał (co cenimy u mężczyzny/kobiety?)


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze, może ja ino nie kobieta, ale poprawić statystykę chyba mogę, co :D?

 

Wygląd: Wysoki (170-185cm), szczypły (niemalże anorektyk :D Lekkie umięśnienie ujdzie jeszcze w tłoku), oczy zielone lub niebieskie, blondyn (może być i tleniony, albo z pasemkami blond), łysy wszędzie, poza głową (lekki zarost na twarzy i nogach jeszcze co prawda ujdzie, ale na klacie, to już nie), musi mieć zadbane dłonie i stopy (to drugie, to mój istny fetysz :D).

 

Charakter: Ciepły, czuły, troskliwy, opiekuńczy, wyrozumiały, rozmowny, z dobrym poczuciem humoru, tolerancyjny, otwarty na propozycje.

 

To chynba tyle :D Z tym, że ja nie wiem, czy ja takiego kiedykolwiek w życiu spotkam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kobiet, to chyba nie mam zbyt dużych wymagań :D

 

Wygląd: Wysoka (170-185cm), długie lub krótkie włosy (najlepiej blond), ładne oczy (zielone lub niebieskie), w miarę duże piersi (ale znowu nie przesadnie wielkie), ogólnie dobrze zadbana.

 

Charakter: Ciepła, czuła, wrażliwa, delikatna, opiekuńcza, wyrozumiała, z dobrym poczuciem humoru, otwarta na propozzycje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do pytania w temacie to juz odpowiedzialam wiec nie trzeba podkreslac pytania bo doskonale je rozumie. W dodatku moge wskazac wiele tematow tu na forum gdzie dyskutuje sie na calkiem inne tematy niz jest podane w nazwie tematu. a dla mnie to idealy rozum-przystojnosc-miesnie.

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 7:11 pm ]

moze ujme to tak zwracam uwage na MIEŚNIE , CHLOPAK NIE MOZE BYC GLUPI I MUSI BYC PRZYSTOJNY a kazdy mezcz moze tego dokonac.

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 7:13 pm ]

nie pisze glupstw. baaaardzo duzo o nim czytalam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×