Skocz do zawartości
Nerwica.com

Plany, marzenia, cele...


Misiek

Rekomendowane odpowiedzi

Na mnie modelki nie wywierają aż takiego wrażenia jak czasem jakaś zwykła i ładna dziewczyna,bo czasem wyglądają jak śmierć na chorągwii, po drugie i tak "poza zasięgiem" :D

Przykładem wymyślonym na poczekaniu jest Anja rubik,niby świetna itd - a dla mnie to "tragiczny wieszak" i nie podoba się wielu ludziom w jakimkolwiek stopniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak "poza zasięgiem"

tylko tak się myśli... w końcu "wyższe sfery", miałam problem z zakolegowaniem się z tą moją koleżanką modelką, ale... to tylko pozory, naprawdę. takie modelki okazują się naprawdę fajne, miłe, towarzyskie! a akurat ta moja koleżanka, co ją znam, nie robi z siebie "nie wiadomo kogo". jest sobą, nie ma żadnej popisówy, rozmawia ze wszystkimi, których lubi i jest wgl spoko, także faceci - nawet wśród modelek macie szanse. :mrgreen:

 

-- 06 gru 2012, 01:30 --

 

barikello, tam mają sztuczne cyce. i aż za duże. nienaturalnie to wygląda. w życiu takich bym nie chciała miec. :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, hahah no jednorazowe umycie zębów raczej nic nie wskóra. :mrgreen:

 

-- 06 gru 2012, 01:38 --

 

Moja koleżanka ma takiego kolegę co nie myje zębów i jest to aż widoczne, bo tworzy się ten osad... Śmiejemy się, że przynajmniej z głodu nie umrze chłopak. :lol::lol::lol:

Najlepsze było jak się przedstawiał - oblizał zęby i "czesc" :shock:

włącza mi się chamskość, idę.

:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, To wiadomo :D u modelki nie wskóra nic facet , który szcześciopak zamiast na brzuchu ma tylko zmrożony w lodówce :P

Moja koleżanka ma takiego kolegę co nie myje zębów i jest to aż widoczne, bo tworzy się ten osad.

Chłopak dba o szczękę , przynajmniej osad ochroni zęby przed mrozem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko tak się myśli... w końcu "wyższe sfery", miałam problem z zakolegowaniem się z tą moją koleżanką modelką, ale... to tylko pozory, naprawdę. takie modelki okazują się naprawdę fajne, miłe, towarzyskie! a akurat ta moja koleżanka, co ją znam, nie robi z siebie "nie wiadomo kogo". jest sobą, nie ma żadnej popisówy, rozmawia ze wszystkimi, których lubi i jest wgl spoko, także faceci - nawet wśród modelek macie szanse.

 

zgodzę się z tym. Faktycznie wydawało by się że skoro ładna to musi zadzierać nosa. A jednak znałem 1 modelkę i była bardzo sympatyczna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, niestety nie. Ma dziewczynę. :shock: Więc rozumiesz, niewiele zostaje. :P

 

-- 06 gru 2012, 01:48 --

 

Mushroom, no a jak tu się nie zgodzić, ja mam zawsze rację. ;)

:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, Może na niektóre kobiety działa , to jak afrodyzjak :D jeśli jego dziewczyna jest ładna i jej to nie przeszkadza , to zaraz wyrzucam szczoteczkę przez okno i Brad Pitt będzie miał poważną konkurencję :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, zawsze jest opcja, że zostaniesz kimś sławnym i będziesz zarabiać miliardy. Dorobisz się implantów. :mrgreen:

 

-- 06 gru 2012, 02:05 --

 

Póki co - rano radzę kupic sobie nową szczoteczkę. :P

tak wgl to szczoteczkę powinno się zmieniać co najmniej co 3 miesiące.

 

-- 06 gru 2012, 02:07 --

 

idę poszukać nowej szczoteczki. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×