Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Mama zerwała mnie złóżka o z samego rano o 11 coś... bo Jej żelatyna potrzebna :x ,ale nic bo tu mamy już Mikołaja tzn. Zwartepieta i głupiał pod sklepem :P a teraz posiedzę trochę tutaj i pewnie się położę i "odpłynę " ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddałem ostatni projekt w tym semestrze :)

Zrobiłem zakupki na Mikołaja :) Fajnie - muzyka w centrach handlowych, do tego choinki, ozdóbki, pierdołki, pełno ludzi fajny klimat lubię coś takiego cieplej mi na sercu jakoś :)

Teraz się opieprzam, też nie mogę się doczekać spotkania z psychoterapeutką w piątek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mightman, pozytywna energia od Ciebie bije :great:

 

Dziękuję bardzo. :great: Wszystko zaczęło się po terapii na którą uczęszczam już 2,5 miesiąca. Do tego staram się pracować nad sobą co słabo mi wychodzi ale się staram. Teraz użytkownik kamilwin wysłał mi swoją autorską książke i jakbym czytał o sobie.... :) Zdarzają się kiepskie chwile/godziny/dni ale już ukłucie w sercu, podwyższony puls, lekka duszność, chore myśli, chore scenariusze nie robiał na mnie takiego wrażenia jak kiedyś nawet ataki są dużo słabsze o ile są :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem "Granicę" z 1938 roku :) pamiętam, że w klasie maturalnej byłem jedyną osobą, której się spodobala ta lektura. Teraz odnalazłem film i zakochałem się w usmiechu Justyny Bogutówny, a raczej aktorki, która ją grała. :mrgreen:

 

do mnie też przyszedł dziś mikołaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja byłam już dziś Św. Mikołajem i Mamie kupiłam syrop na apetyt,a Bratu kalendarzy.Takie drobne :oops: Został mi jeszcze jeden Brat,ale Jemu bez okazji coś zawsze kupuje jak natrafię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×