Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak często bolą Was zęby?


marek23

Rekomendowane odpowiedzi

marek23, dlatego, że Twoje wypowiedzi często brzmią mniej poważnie. Jak zęby bolą, to warto udać się do stomatologa, a nie czekać, aż znowu zaczną.

Bardziej szkodliwe jest unikanie pasty. Zawsze można kupić bez-fluorową.

Czyli postulujesz niemycie zębów, bo pasta jest szkodliwa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zęby bolały mnie TYLKO po wizytach u dentysty, nie myję ich tak często jak się powinno (tylko raz dziennie - rano). Jeden jest ukruszony, jeden dziurawy i żaden z nich nie boli. Jednak od zawsze moje "jedynki" były nadwrażliwe na zimno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami to nie takie proste znaleźć stomatologa, który będzie leczyć, zamiast się czepiać i po chamsku odnosić do pacjenta.

 

 

Ja prawie całe życie szukałam kulturalnego stomatologa który jednocześnie umiałby leczyć zęby nie znalazłam.

Jak leczyłam zęby to ciągle mnie bolały non - stop.

Jak nie leczę to bolą od czasu do czasu ale rzadziej niż wtedy co leczyłam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli bolą zęby to na wolności można zawsze kazać sobie zrobić kanałówkę.inaczej się rzeczy mają kiedy trafi się do więzienia albo psychiatryka.tam już niema opieki dentystycznej.nawet nie pierdzielą się z wypełnianiem ubytków.jedyną opieką dentystyczną jest ekstrakcja.przecież nie wypuszczą cię z więzienia/zakładu zamkniętego żebyś sobie odebrał rentę i poszedł do dentysty na kanałówkę czy na co tam chcesz bo przecież w drodze do dentysty możesz komuś odgryzć głowę

 

-- 06 gru 2012, 13:53 --

 

rodzi się dylemat...czy zrobić sobie wszystkie kanałowo bo w każdej chwili można zostać zapuszkowanym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×