Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

dostałam prace!!! Trzymajcie kciuki abym tylko ja utrzymała , bo to 3 praca w ciagu ekhm 2 miesiecy - 1,5 miesiąca (???). Dzis przezywałam katusze aby powiedziec babeczce, ze jutro do rpacy nie przyjde. chciałam zalatwic to elegancko, ale sie nie udało :(, jak zwykle stałam jak ten slup soli :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam straszne problemy z zostaniem na dluzej niz 2 tygodnie :/ kiedys nie stanoiuwlo to dla mnie problemów - ech ... lęk przed związaniem. ale praca NORMALNA, na normalna umowę, w NORMALNYCH warunkach, a nie tak jak teraz no i nie obiciązajaca (tak mysle) emocjonalnie jak ostatnie (ostatnie 3 lata byly hardkorowe)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie. ta ostatnia to była taka na tzw "gębę". w sumie juz tydzien temu chcialam podziekowac. no cóż. Mam wyrzuty sumienia straszne, ze zrobilam to nie profesjonalnie i nie elegancko, a niestety w mojej branzy na nazwisko sie pracuje (a ja chce być polecana) i renoma, lojalność jest BARDZO ważna. :why:

 

co nei zmienia faktu, ze sie ciesze, ale tez sie boje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, wiem, babka jest swiadoma tego co robi. i tak ja poinformowalam tak szybko jak sie da, a ze z dnia na dzien :/ gdyby miala tydzien do rozpoczecia nowej, to bym ich urzedzila. Ale kobita jest osoba wplywowa. z drugiej strony ... zgodzilam sie na jakies warunki. No nic zobaczymy, było, minęło. mam nadzieje, ze teraz juz mi sie uda. juz niczego nie szukam, siedze na tyłku i dbam o robote tak bardzo jak sie da ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł sobie młody chłopak z Multimedii i poprawił mi humor, kto by pomyślał... :lol:

 

-- 03 gru 2012, 18:29 --

 

O wilku mowa... Wrócił. Zapomniał telefonu. Ale miły chłopak. Myślałam, że takich nie ma. Przyjemny, no ale cóż. I tak nie w moim typie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×