Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Olsztyn]


Gość tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

Wizyta już się odbyła, więc opowiadam:

Ogólnie rzecz biorąc, to wrażenia dość pozytywne. Nie odrzuciło mnie od mgr Niczyperowicz już na wstępie, tak jak to było z psychiatrą Cieślińskim, więc jest dobrze ;) Niestety, dał o sobie znać mój pech (a jakżeby inaczej) i akurat tego dnia, gdy miałam wizytę, pani magister zaspała i wizyta trwała jakieś 20 minut...Niefajnie. Na szczęście już niedługo mam kolejną, a potem najprawdopodobniej jakaś grupa terapeutyczna.

Pani Ludmiła podeszła do tematu na poważnie (co, niestety, nie zawsze się zdarza u psychologów/psychiatrów :roll: ) Poparła też mój pomysł, aby jednak zacząć od farmakoterapii i dzięki niej jakoś zacząć funkcjonować, a dopiero potem naprawiać wszystko "od środka" na spotkaniach. Niestety, w szpitalu psychiatrycznym na Wojska Polskiego do końca roku nie ma już miejsc do NIKOGO, więc jeśli ktoś chciałby się zarejestrować, a jeszcze nigdy tam nie był, to dopiero w styczniu można dzwonić i dopytywać się o terminy na luty/marzec. Krzepiące...

Ja muszę zacisnąć studenckiego pasa i odłożyć trochę grosza na prywatną wizytę u psychiatry i leki, bo inaczej będzie źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×