Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam fioła na punkcie zwierząt !!!


Gość toya75

Rekomendowane odpowiedzi

Lady Em., nie lubię ludzi, którzy mają przedmiotowe podejście do zwierząt, moi rodzice też nie zgadzali się na psa, kota bo np. zostawia kłaki, bo brudzi itd.

przecież to tyle szczęścia zwierzaki dają, nie lubię takich ludzi. ja mam 2 owczarki niemieckie brudzą mocno bo śpią w domu, ale kocham je ogromnie :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yuriko, dziś nawet nie odezwalam się do mojej matki z tego powodu. I nie będę się odzywać. Skoro chce żebym znów zapadła na depresję... :(

 

-- 03 gru 2012, 10:54 --

 

Yuriko, dziś nawet nie odezwalam się do mojej matki z tego powodu. I nie będę się odzywać. Skoro chce żebym znów zapadła na depresję... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady Em., a mówiłaś,że ten kot jest Ci potrzebny do felinoterapii? Chociaż nie wiem czy to coś da bo ja mojej Mamie też mówię,że psiaki to cały mój sens życia i bez nich umrę a do Mamy to też nie dociera tylko,że najlepiej któregoś wydać :( Przykro mi Kochana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, mówiłam... A ona ze kot zostawia sierść, znosi golebie i myszy i ciągle chce jeść. Taki jest juz mój skarb :( tylko ja jestem do niego przywiązana, a nikt tego nie rozumie... Kiedy płacze i jest mi smutno przytulam ją, mowie do niej i juz jest mi lepiej... A teraz matka mi to zabierze :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.E., chyba ma... Juz ja wpuscilam. Mama ma dziś lepszy humor, poza tym posprzatalam kłaczki

a! to sprzątaj po swojej kotce

 

moje psiaki mieszkają w moim pokoju bo też Mama ich obecności nie lubi,staram się ich żadko wprowadzać do Mamy chyba,że Brat przyjedzie,a kocury na strychu buszują,mają tam większą swobodę i wiadomo że psiaki im krzywdy nie zrobią,gdy chcą to schodzą i można je pogłaskać

jakoś dajemy sobie radę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, sprzątam właśnie... Sęk w tym ze to paradoksalnie dachowiec zostawia więcej kłaczków niż pers ;)

Mój przyjaciel nakierowal mnie dziś na pomysł żeby z rodzicami pogadać. Ja za 3 lata się wyprowadzam i biorę kotkę ze sobą, to raz. Poza tym są najzwyczajniej nieodpowiedzialni, myślą ze jak wywalą kota to wszystkie ich problemy znikną, podczas gdy kot tu jest najmniejszym problemem. Nie ogarniam, szczególnie ze teraz zapłacę za jej sterylizacje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koty to najcudowniejsze zwierzęta na świecie. Moja kicia kiedy zobaczyła ze płacze wskoczyła mi na kolana i się położyła :105:

koty to najdziwniejsze zwierzęta na świecie.potrafią poznać po głosie,nawet kiedy śpią i witać z podniesionym ogonem,kiedy 2 koty naraz poznaje cię po głosie to się biją o miejsce na twoich kolanach.a najlepiej kiedy żegnają jak ubierze się kurtkę.i nawet nie trzeba ich tego uczyć.wystarczy posiadać jakiś zwierzęcy magnetyzm :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×