Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Też nie poszłam do szkoły, pozwalając sobie na spanie do 11 i długą kąpiel :) lecę na zakupy a później nauka matura czas w końcu zacząć ;) jeszcze tylko jedna rzecz mnie zastanawia. Czy w ratuszu można wchodzić na wieżę? (Opole) bo widziałam tam jakiegoś czarnego typa i nie wiem czy to normalka czy jakaś zjawa mi się ukazała ;x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bvb25, spodziewasz się jakichś znalezisk?

 

Liczę na to, że nic nie będzie, chodzi o to, że wcześniej miałem rezonans głowy bez kontrastu, a teraz po konsultacji z neurochirurgiem który powiedział, że moje zaburzenia wzroku spowodowane podobno nerwicą są bardzo odważną diagnozą i powiedział żebym zrobił te badania. Jakby nic nie wyszło to dalej rezonans oczodołów i ewentualnie jakieś 2 pozostałe badania ale nazwy nie pamiętam:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

śnieg, śnieg, śnieg! :) jeszcze niech popada to będą kontrolowane poślizgi autkiem :) lepiej się czuję niż wczoraj :D

Dzisiaj się w ogóle złapałem na tym że robiłem projekt od 7 rano i kończąc go przyszło mi do głowy "ziomek nie mierzyłeś ciśnienia, ani nie wziąłeś tabletki" o_O

Jutro oddaje ostatni projekt i tylko praca i egzamin inżynierski przede mną :mrgreen:

Dzisiejszy dzień:

- odpicowanie projektu

- oddanie projektu

- poprawienie indeksu

- obiad u Luby

- zakupy w Rossmanie

- czyszczenie butów górskich

- w planach zaczęcie projektu 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bvb25, a no tak, pisałeś wcześniej.....

Jakiego typu zaburzenia wzroku masz?

 

Najgorzej jest w pomieszczeniach ze światłem jarzeniowym np super market wszystko się rozmazuję, dziwnie świeci dostaje odrazu odrealnienia i otępienia cos jakby mój mózg nie ogarniał tylu bodźców na raz albo jak rano wyjde z ciemnego domu odrazu na dwór widze wstedy starsznie dziwnie nie da się tego opisać cos jakby zamazany obraz był, odrealniony takie pijane widzenie. Nawet jakies małe biało-kolorowe paski na koszuli mnie rażą. Oprócz tego mam czasami: drganie obrazu, snieg optyczny, widzenie jakby klatkowe widzenie podwójne. Ten neurochirurg wydaje mi się, że troche inaczej widzi nerwice i chyba nie uznaje zaburzeń wzroku w nerwicy:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mama chora w łóżku.

Ja rozpaliłam ogień w kuchni.

Udało mi się wywalić Brata z łóżka.

Potem ugotowałam zupę cebulową,namęczyłam się i popsułam bo przesoliłam na szczęście jednak da się zjeść.

Zrobiłam psiakom i kocurom jeść tzn. fast fooda-suchą karmę polaną rozpuszczonym smalcem bo nie pojechałam do miasta po mięso dla nich.

Teraz siedzę piję kawę a psiaki śpią.

Muszę jeszcze pozmywać naczynia i przyszykować ubrania na jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mushroom mam taką możliwość, aczkolwiek szef tego nie lubi, bo "nie ma nade mną kontroli" ;> wiesz u mnie w pracy jest tzw. "stalowe oko" czyli szef nagrywa wszystko co się dzieje na komputerach, a potem w ramach spędzania czasu z rodziną sprawdza co każdy z nas robił przez 8 godzin przed komputerem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×