Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

kamilwin bo jestem głupia :/ a tak wogole wczoraj rano było poniezj normy potem lekko wyzej wiec cos mi nie pasowalo i tak sie zaczzelo ze roslo z kazdym moim mierzeniem doszlo do 138/89 a nawet 92 i lekko opadalo zeby znowu nie chce przegabic nadcisnienia

Przez co do godziny 3 w nocy nie spałam brała hydro neopersen i syrop i jakos zasnelam meczyły mnie lęki strasznie. A dzisiaj po poludniu lekki lek juz nie wiem chce sie wybrac do kardiologa moze cos poradzi na to :(

 

Nie jesteś głupia, tylko przewrażliwiona na swoim punkcie. To naturalne przy nerwicy.

 

Serce prawdopodobnie masz zdrowe (tego Ci życzę), więc kardiolog niewiele będzie miał do powiedzenia.

 

Póki nie zaufasz swojemu organizmowi, nie zrozumiesz, że szybciej bijące serce i podwyższone ciśnienie nie jest niczym złym, to nie przerwiesz tej spirali lęku. Próbując nieustannie kontrolować swój organizm sprawiasz, że on się jeszcze bardziej "spina". Łatwo mi to pisać teraz, ale prawda jest taka, że ja miałem podobnie. Obecnie chętnie bym przejął od Ciebie Twój lęk jak John Coffey przejął chorobę Paula w "Zielonej Mili", bo ja już wiem jak z nim sobie poradzić, ale niestety nie mam takich zdolności. Musisz sama sobie z tym problemem poradzić, ja mogę tylko próbować Cię dopingować i dawać "złote rady", w które i tak większość z Was tutaj nie wierzy i nie próbuje się do nich stosować.

 

Mam jednak nadzieję, że w końcu uda Ci się uwolnić od lęku. Trzymam kciuki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

perla86, nie mierz tak czesto cisnienia! ja tak kiedys mialam,mieerzylam non stop i dosżlo do tego ze na widok aparatu juz mi wszystko skakalo,zanim zmierzylam.teraz nie mierze choc powinnam( zalecenie lekarza) bo czuje kiedy mam wysokie i boje sie zmierzyc zeby sie jeszcze bardziej nie zdenerwowac

 

-- 02 gru 2012, 19:58 --

 

jasaw, podobnie u mnie. pod wieczor cos zaczelo mnie lapac ale jakims cudem przeszlo. jutro z synkkiem na rehabilitacje autyzmu.moze byc gorzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kamilwin hmm jak byłam na lekach do sierpnia to nawet nie mierzyłam tak ale po usunieciu ciazy gdzies od miesiaca wrociło wszystko (obecnie nie jestem na lekach) chyba zdecyduje sie na leki a w razie jak zajde w ciaze odstawie w poprzedniej ciazy odstawiłam i było super a tutaj mozna schodzic z dawki i jest dobrze...

 

fatuma wlasnie ciezko nie mierzyc bo głowa mowi mierz a co jak bedzie duzo dzu o ponad norme. Wczesniej mialam luzne stolce i skurcze jelit teraz od paru miesiecy to cisnienie i ciezkosc na klacie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fatuma sorki ze pytam powiedz jak dostala z opieki na opał jakie warunki trzeba spełniac mam tez ciezka sytuacje maz na l 4 marne grosze ja na macierzynskim konczy sie wzielam te 8 tygodni co mozna bylo tutaj tez grosze łacznie na nas dwoch mamy z 1100 badz 1200 plus oplaty w tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

perla86, teraz to juz sama nie wiem,bo u nas w miescie to opieka daje jak chce i komu chce. ale kryterium dochodowe od listopaada wzroslo. bys musiala do nich napisac,podac dochody i zobaczysz co ci sie od nich nalezyl

 

-- 03 gru 2012, 06:42 --

 

perla86, teraz to juz sama nie wiem,bo u nas w miescie to opieka daje jak chce i komu chce. ale kryterium dochodowe od listopaada wzroslo. bys musiala do nich napisac,podac dochody i zobaczysz co ci sie od nich nalezyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam po dłuższej przerwie. Dawno nie byłem na siebie tak wściekły - obiecuję sobie, że unormuję swoje godziny snu i co? I aktualnie jestem po trzech godzinach :/ Na szczęście zajęcia tylko do 12, a jutro na popołudnie. Grhm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spalam na 2.5 mg zolpidemu haha :lol: Jakby tak bylo co noc bylabym przeszczesliwa.

Niestety obudzilam sie z potwornym bolem glowy przed 6 i nie dalo rady zasnac dalej choc checi byly.Teraz pije kawke.Jesli nie pomoze biore co na leb.Jutro niestety do pracy ,do tych porabanych ludzi:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×