Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Co do panseksualizmu, to ma różne definicje. Tak rzuciłam, może mnie kurna drzewa zaczną pociągać seksualnie... Żal.

No ale ja własnie na wiki przeczytałam, że panseksualizm to seks tylko z dorosłymi ludźmi... :P

czego to ludzie wymyslą, seks z dorosłymi osobami też cos :P

a mi smutno znowu, nosz kurna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogląd lub filozofia zakładający, że ludzki potencjał seksualny może i powinien być skierowany na każdego i wszystko. Wszechstronna miłość seksualna[1][2].

W neuroseksuologii panseksualizm obejmuje objawy w postaci pociągu seksualnego nie tylko do ludzi, a także do zwierząt oraz przedmiotów martwych

 

Aczkolwiek to akurat najmniej dla mnie istotne w tym momencie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do panseksualizmu, to ma różne definicje. Tak rzuciłam, może mnie kurna drzewa zaczną pociągać seksualnie... Żal.

No ale ja własnie na wiki przeczytałam, że panseksualizm to seks tylko z dorosłymi ludźmi... :P

czego to ludzie wymyslą, seks z dorosłymi osobami też cos :P

:lol::lol:

 

@Keji

No tak, ALE

 

Osoby określające się jako panseksualiści podkreślają, że zwykle ich działania nie obejmują pedofilii, zoofilii czy nekrofilii, a jedynie zgodne zachowania seksualne między dorosłymi[11].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę dziś przestać płakać. Cztery dni temu zostałam nagle i brutalnie porzucona po 9 miesiącach wspólnego mieszkania. Wiem że miał problemy, trudną sytuację w rodzinie... Ale to wszystko spadło na mnie tak nagle... Mam do niego żal, a jednocześnie nadal go kocham... :( Najgorsze jest to, że nie był w stanie powiedzieć że mnie nie kocha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja to bym sobie popłakała ,ale od jakiegoś czasu nawet to mi nie wychodzi,"nie mam czym " .To chyba po tabletkach,że niby się polepszyło ...Szkoda ,że nie wzięło ze sobą braku motywacji do czegokolwiek i tych myśli...a nie przyniosło czysto życiowych konkretów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dzień męczarni... na uczelni terminy gonią, zaczyna się powoli okres zaliczeń, a ja leżę w łóżku i zastanawiam się jak skończyć swój żywot...

 

I ta kompletna pustka w głowie. Nie jestem w stanie nic sobie przypomnieć... tak jakbym był już w innym świecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, żadnej grupy nie dostałem, choć byłem pewny że na zaburzenia osobowości to minimum lekką niepełnosprawność dostanę. Wszyscy lekceważą zaburzenia osobowości :(
a to duży błąd, bo zaburzenia osobowości są niewątpliwie najczęstszą przyczyną samobójstw, zwłaszcza kiedy się ma osobowosc unikającą, schizoidalną/schizotypową, nie mówiąc już o tym, że znacznie pogarszają komfort życiowy.

 

Może Polska jest takim dziwnym krajem, który ma zaburzenia osobowości głęboko w czterech literach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami mam napady,że ktoś coś powie i u mnie jakby zawleczkę naruszył.Wtedy mam się ochotę skulić w ciemnym kącie,schować przed światem tak jak ta dziewczynka z mojego avka. Gwałtowna fala lęku,strachu,przerażenia.Właśnie mam taki atak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj minął tydzień od tego feralnego dnia. Zdążam przez ten tydzień przejść fazę wściekłości i żalu, po czym wydawało się że już sobie to chyba w miarę poukładałam. Wydawało się... Wczoraj w nocy płakałam znów, a dziś obudziłam się z rozpierającym żalem w piersi. Nie wiem jak się pozbierać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×