Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

kurde, juz druga noc z rzedu sni mi sie moj były..grrr..uganiam sie za nim w tym snie jak durna. I od razu pojawia sie natrectwo " a moze ja go wciaz kocham? Moze nie kocham Męża?" no ja pier....terapuetka twierdzi, ze nie pozwoliłam sobie na przezycie rozstania z nim...skupilam sie na negatywach w zwiazku z eks..a w ogole wymazałam z papmiec dobre wspomienia..grrrrr męczące to:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omeeena, ja tez sie dziwie ze jaak na mnie to czuje sie dobrze. u mnie to haczyk tkwi w tym,ze pewno potem to sie zmieni. nie chcialabym tego.niech zostanie tak jak jest

 

-- 30 lis 2012, 13:01 --

 

omeeena, ja tez sie dziwie ze jaak na mnie to czuje sie dobrze. u mnie to haczyk tkwi w tym,ze pewno potem to sie zmieni. nie chcialabym tego.niech zostanie tak jak jest

 

-- 30 lis 2012, 13:01 --

 

omeeena, ja tez sie dziwie ze jaak na mnie to czuje sie dobrze. u mnie to haczyk tkwi w tym,ze pewno potem to sie zmieni. nie chcialabym tego.niech zostanie tak jak jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjechałem rowerem do roboty. I zaczęło się ostre wyhamowywanie pobudzenia organizmu przez układ przywspółczulny pod postacią skurczów i bólów w klacie. Potem miałem okazję wrócić na chwilę do domu, również na rowerze, i wtedy mi przeszło. Głupia psychika.

Teraz na powrót w robocie i bóle znowu mnie szarpią.

 

Kiedy te dwa antagonistyczne układy (współczulny i przywspółczulny) w końcu się uspokoją i powrócą to normalnego rytmu pracy :evil: Jak nie mocne zdenerwowanie to silna wagotonia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fatuma03, póki co mam możliowść, powinnam wrócić do pracy i wstawać przed 6 muszę...

 

-- 30 lis 2012, 13:49 --

 

fatuma03, nie pracuję od 3 miesięcy, wiadomo wiecznie nie będą na mnie czekać aż wyzdrowieje, nie chce wyczerpać sobie limitu i tak patrzą na mnie łąskawym okiem, moim zdaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×