Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Co ma w zasadzie na celu ten temat? Im dłużej czytam, tym bardziej mam wrażenie, że wzajemnemu smyraniu się pytkami, kto jest większą fajtłapą i jakie to kobiety są złe i wymagające :D

a czego można się spodziewać po prawiczkach, jak się jest nim nie z wyboru( z powodów religijnych czy czekania na miłość) po 20-25 roku życia psychika się wypacza w tym względzie i trudno o normalne podejście do seksualności czy związków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ma w zasadzie na celu ten temat? Im dłużej czytam, tym bardziej mam wrażenie, że wzajemnemu smyraniu się pytkami, kto jest większą fajtłapą i jakie to kobiety są złe i wymagające :D

Każdy z nas czasem ma taki moment że widzi ten temat i się wkurza. Najlepiej wtedy wziąć 2 głębsze (oddechy :P ), wyjść z tego tematu, i rozejrzeć się za jakimś ciekawym.

 

-- 30 lis 2012, 15:14 --

 

Polska to kraj prawicowy i katolicki u nas to mężczyzna decyduję , kiedy trzeba uprawiać seks ,w naszym społeczeństwie ta kobieta , która pierwsza seks zaproponuję jest uznana , za dziwkę .

lol chyba u ciebie na wsi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy z nas czasem ma taki moment że widzi ten temat i się wkurza.

Ale ja się nie wkurzam, mnie to bawi :D

 

Każda babka , woli faceta doświadczonego .Polska to kraj prawicowy i katolicki u nas to mężczyzna decyduję , kiedy trzeba uprawiać seks ,w naszym społeczeństwie ta kobieta , która pierwsza seks zaproponuję jest uznana , za dziwkę .

Piszesz chyba o pokoleniu naszych dziadków gdzie każdy wszystko wiedział i mój to komentować.

Nie miałam nigdy problemów z wyjściem z inicjatywą i jakoś nie przypominam sobie, żeby ktoś nazwał mnie dziwką. Jeśli zrobił to za moimi plecami to mi to lata. Jeśli sam uważasz takie kobiety za dziwki, to Ty masz problem - one korzystają z życia i się dobrze bawią, a Ty siedzisz sam i fantazjujesz o swojej psycholog.

 

-- 30 lis 2012, 15:15 --

 

Wciągający temat, aż mi się naleśnik przypalił :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

girl anachronism, jaki okropny anorektyczny ava ...fuj

 

u nas to mężczyzna decyduję , kiedy trzeba uprawiać seks ,w naszym społeczeństwie ta kobieta , która pierwsza seks zaproponuję jest uznana , za dziwkę .

Nazxywasz mnie dziwka? Nie mam problemu z zaproponowaniem seksu mojemu facetowi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o co chodzi z tym tematem, temat jak temat, co ma na celu? juz bylo pisane ze dyskusja i wymiana opinii.

 

kurde pomylilem kilka stron wczesniej detektywamonka z monk2000 bo taki nick tez sie przewijał na forum, sorki.

 

 

czasami ma problemy z głębszą analizą

 

akurat nie popełnił zadnego błędu tutaj bo często wlasnie tak jest jak napisał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, kocham wychudzone dziewczyny o chłopięcej figurze. Nie do przesady oczywiście, ale taka jak w avku jest dla mnie w sam raz heart.gif

 

Im chyba nie chodzi o własnego faceta tylko obcego/nowo poznanego.

 

nienawidze wychudzonych to nie dziewczyny dla mnie te wszystkie Anje Rubik i inne wybiegowe modelki wysłał bym na obozy dokarmiające żeby zaczęły normalnie wyglądać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, w takim razie szukaj takiej, jaka Ci się podoba :mrgreen: Wiem, że detektywmonk jest na rencie, co nie znaczy, że nie można naprostować mu pewnych rzeczy. Albo próbować przynajmniej ;)

 

trek, naucz się używać opcji "cytuj", bo Twoje posty są totalnie nieczytelne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ma w zasadzie na celu ten temat? Im dłużej czytam, tym bardziej mam wrażenie, że wzajemnemu smyraniu się pytkami, kto jest większą fajtłapą i jakie to kobiety są złe i wymagające

 

juz bylo pisane ze dyskusja i wymiana opinii.

 

:mrgreen:

 

kurde ale jeszcze nie wiem jak cytowac zeby przedstawialo autora cytatu.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie jest ten temat ktory zalozyl wczoraj 33letni prawiczek i pisal ze nienawidzi kobiet i ze nie ma zamiaru sprawiac im przyjemnosci, adorowac tylko, ze zamierza zgwalcic?

 

wczoraj mu napisalem pare rzeczy ale nie wiem co odpisal bo poszedlem spac i dzis juz tematu nie moge znalezc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×