Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Szczecin]- szukam znajomych


agnieszka_2008

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie jestem ze Szczecina szukam jakiegos dobrego psychoterapeuty/ psychologa mam wypadanie płatka zastawki o czym dowiedzialem sie w zeszły piątek a także najprawdopodobniej nerwice, ataki lęku i paniki, myślę że umrę żę już dużo mi nie pozostało czasu, doszło do tego ze boję się pójść nawet pod prysznic....dzięki za pomoc z góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamilos pozdrawiam ,

również jestem ze Szczecina.

Ciężkie masz te objawy,współczuję. Nie znam za bardzo psychologów z Naszego Miasta,bo za bardzo w ich pomoc nie wierzę. Może ktoś bardziej obeznany w tym temacie ze Szczecina zna dobrego psychologa( który by Tobą dobrze pokierował). A leczysz się u jakiego psychiatry ,bo coś mi się zdaje ,że w Twoim przypadku sam psycholog to zdecydowanie za mało. Przydały by się jakieś dobre i trafione lekarstwa ,ale może już je bierzesz .

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i zebym przestał sie tak mocno przejmować

I tego właśnie nie umiesz ,bo to teren Twojej niszczycielskiej i podcinającej skrzydła nerwicy .Propranol i hydroxyzyna nie na wiele Ci w tym pomogą . Ruszaj i to jak najszybciej do psychiatry. Ci ,którzy nie rozumieją Twoich lęków ,tym dobrze sie gada ,bo sa zdrowi ,ale TO TY CIERPISZ W SAMOTNOŚCI.

Ja przez około 3 lata non- stop badałem Z LĘKIEM puls ,czy aby serce mi jeszcze bije,a jak zwalniało zpulsem to pociłem się ze strachu ,że to już nieunikniony KONIEC mojego żywota( Zaznaczam ,że wykonywałem wiele badań serca ,aby upewnić sie ,że cos mi jednak dolega.I zawsze wszystko w porządku-Serce jak dzwon i zdrowy jak koń!. Makabryczne to było!!!!MAKABRYCZNE! _ TEN LĘK!!!Dopiero pół roku leczenia Seronilem zakończyło moje cierpienia! Dziś w ogóle nie odczuwam tego typu masakrycznych sensacji! Dobrze ,że Tu trafiłeś < To początek końca Twoich cierpień. Jak czegos nie wiesz ,znajdziesz tu wielu ludzi ,którzy przeżywają to samo( lub podobnie) i zawsze ktos CI serdecznie doradzi,,,,ale NIKT za CIEBIE NIE ZROBI PIERWSZEGO RUCHU i nie uda się do psychiatry po lekarstwa! Nara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie jestem ze Szczecina szukam jakiegos dobrego psychoterapeuty/ psychologa mam wypadanie płatka zastawki o czym dowiedzialem sie w zeszły piątek a także najprawdopodobniej nerwice, ataki lęku i paniki, myślę że umrę żę już dużo mi nie pozostało czasu, doszło do tego ze boję się pójść nawet pod prysznic....dzięki za pomoc z góry

kamilos witaj :) również mam wypadanie płatka zastawki mitralnej [fachowo nazywa się to zespołem barlowa].

 

-- 25 lis 2012, 22:52 --

 

o wlasnie, Kalebx3, kamilos19866, julekmen, sleepwalker, kahir... to już ładna impreza by się kroiła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie będzie nic wcześniej, to ja proponuję sobotę 08.12. Przyjedzie wtedy koleżanka (albo koleżanki :) ) z nerwicy z Poznania - fajnie by było się spotkać we większym gronie! :) No, ale jakoś po południu, bo o 18 idziemy do teatru... Ew. w niedzielę dosyć wcześnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie będzie nic wcześniej, to ja proponuję sobotę 08.12. Przyjedzie wtedy koleżanka (albo koleżanki :) ) z nerwicy z Poznania - fajnie by było się spotkać we większym gronie! :) No, ale jakoś po południu, bo o 18 idziemy do teatru... Ew. w niedzielę dosyć wcześnie.

no ale skoro macie plany na sobotę, to może niech będzie niedziela? 9.12? na spokojnie, przy piwku, soczku, herbacie? oo, do herbaciarni byśmy się udali? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedziela też pasuje, ale tak jak napisałem, też musiałoby być wcześniej - ostatni pociąg do Poznania, tak żeby jeszcze zdążyć na tramwaje, jest o 17:30 w niedzielę...

Więc wybierajcie :) Co do miejsca spotkania, też jestem otwarty.

ale to przeciez nie musi byc z tymi dziewczynami z poznania spotkanie. wlasnie dlatego wybralam niedziele, zeby nie uzalezniac od nich spotkania, bo niedziela wczesnym popoludniem mi np nie pasuje i moglabym dopiero kolo 16 sie spotkac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedziela też pasuje, ale tak jak napisałem, też musiałoby być wcześniej - ostatni pociąg do Poznania, tak żeby jeszcze zdążyć na tramwaje, jest o 17:30 w niedzielę...

Więc wybierajcie :) Co do miejsca spotkania, też jestem otwarty.

ale to przeciez nie musi byc z tymi dziewczynami z poznania spotkanie. wlasnie dlatego wybralam niedziele, zeby nie uzalezniac od nich spotkania, bo niedziela wczesnym popoludniem mi np nie pasuje i moglabym dopiero kolo 16 sie spotkac.

Acha, czyli wolisz spotkanie raczej w naszym gronie... No ale jeśli tak, to czemu nie ten najbliższy weekend?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być i ten weekend, dałam taką luźną propozycję gdzie jest więcej czasu, żeby się nam ekipa uzbierała :smile: Więc czy ta sobota, czy następna to już, dla mnie przynajmniej, obojętna sprawa. Dopasuje się ;)

mi tez sie wydaje ze nastepna sobota jest lepszym terminem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×