Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie jest tylko esemes , a co do seksu, to droga daleka . A to,że była pizza , to nic nie znaczy .Dzwoniłem, do mojej psycholog Beatki , i pytałem jak się pani odwdzięczę za to ,że mnie umówiła ze swoją pacjentką , zaśmiała się i powiedziała , zobaczymy, we wtorek zobaczę .A tak, przy okazji psycholog , to może umawiać swoich pacjentów ze sobą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat.

Żeby zadać wszystkim następujące pytanie:

wielu tutaj twierdzi że nie mają powodzenia u kobiet, starają się strać atrakcyjnymi dla wszystkich, ale przynajmniej dla większości. a to jest stereotypowe i względne.

 

pytanie brzmi: czy czasami nie jest tak, że należy starać się o konkretną osobę, albo przynajmniej konkretny typ, który nam się podoba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat.

Żeby zadać wszystkim następujące pytanie:

wielu tutaj twierdzi że nie mają powodzenia u kobiet, starają się strać atrakcyjnymi dla wszystkich, ale przynajmniej dla większości. a to jest stereotypowe i względne.

 

pytanie brzmi: czy czasami nie jest tak, że należy starać się o konkretną osobę, albo przynajmniej konkretny typ, który nam się podoba?

Prawda,zazwyczaj każdy trafi na osobe na której będzie zależeć bardziej niż na innych.

 

Co do powodzenia u kobiet, sam nie wiem, w sumie nigdy o żadną nie "zabiegałem" więc ciężko mi jednoznacznie określić nie mogę,choć przewiduje że powodzenie byłoby takie jak teraz - żadne :D.

W sumie nie wiem co u mnie jest "najgorsze",myśle że jest tego tyle że ogólnie beznadzieja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak, przy okazji psycholog , to może umawiać swoich pacjentów ze sobą ?

właśnie? w końcu spychologa obowiązuje tajemnica zawodowa (handlowa) , no bo nie lekarska przecież ;).

No ja na pewno, na Beatkę nikomu , nie doniosę .W końcu , nie raz jej się ,żaliłem,że nie mam z kim pójść na pizzę .A ile razy, chciałem samo psycholog zaprosić do kina .

 

-- 25 lis 2012, 17:54 --

 

detektywmonk, a ile Ty masz lat?

Mam lat 35 .

 

-- 25 lis 2012, 17:56 --

 

Przyznałem,się Magdzie przez SMS ,że jestem prawiczkiem .Była zaskoczona .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale tak prosto z mostu wypaliłeś, czy to wyszlo samo z rozmowy? Ja bym sie sam nie wychylal z tym.

Znam psycholog od 6 lat , czy mam przed Beatą jeszcze jakieś tematy tabu , to może parę .A o tym,że nie mam z kim chodzić , na spacery to mówię , od dawna .Mówię , też to ,że mi się podoba i mam na nią ochotę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdę znam od czwartku , nie wiem co z tego wyjdzie .
ehhh... zazdroszczę Ci Detektywie... przynajmniej dostałeś okazję i możesz coś zdziałać... a nie stać w miejscu jak ja.

Idź na błonia. Błonia są duże, na pewno jakąś tam znajdziesz do zaczepienia. Może lepiej w dzień. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×