Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Kocham zajęcia, ale już trochę ich za dużo. Po weekendzie pewnie będę wykończona.

Ale jest dobra nowina! Za tydzień nie mam zajęc!

2 zjazdy do świąt i odpoczynek... :105:

Będę mieć czas na przeprowadzkę w końcu i na znajomych.

:105: No i trza zacząć pisać prace kontrolne. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vian, o ja tak przed świętami?! o masakra :o

przeprowadzam się z rodziną póki co. do centrum miasta. do jakiejś kamienicy.

lokalizacja super, ale nic poza tym. :(

już sama nie wiem, czy się cieszyc z tego, czy płakac

przyzwyczaiłam się do tego mieszkania

to już 7 moja przeprowadzka :evil:

niby się już przyzwyczaiłam do tych przeprowadzek, ale jednak jest to męczące i destabilizujące

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej hej! miałam spore zamieszanie w życiu, w głowie, i zdrowie się posypało dlatego potrzebowałam się odciąć, ale już jestem i jest ok :) Mieszkam na Bemowie od lipca, jest bosko! :) Ze zdrowiem gorzej niestety :( ale staję na nogi i się reperuje. Niestety codzienne badania, wizyty u lekarzy, zabiegi nie poprawiają mi samopoczucia, ale w poniedziałek skończyłam leczenie SSRI i od miesiąca chodzę na psychoterapie :)

 

tęskniłam za Wami! :) co u Was? Jasaw jak się czujesz? :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisanka, myślałam, naprawdę, co u Ciebie, a ponieważ pamiętałam o Twoim gorszym samopoczuciu, tuż przed "zniknięciem", o przeprowadzce, pomyślałam, że potrzebujesz odpocząć od forum. Dużo się dzieje w Twoim życiu, najważniejsze, że odczuwasz poprawę, cieszę się, że chodzisz na psychoterapię, która okazała się dla mnie również niezwykle pomocna. Wierzę, że i Tobie pomoże....

 

Ja mam już alergię na wizyty u lekarzy, na wszelkie badania :shock: , dlatego rozumiem Cię. Mnie kosztuje to wiele zdrowia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj sprawiło troche przyjemnosci wstanie z łozka wypicie goracej kawki i napalenie w piecu bo było w domciu troche zimno 17 taka mam temperature pocieszam sie tym ze jeszcze niema duzych mrozow i rozpalam w piecyku 3 razy dziennie tylko okna musza isc do wymiany ale to dopiero we wrzesniu dlatego ze narazie spłacamy kredycik i ledwo na zycie jest ale czuje ze dzis bede miec dobry dzionek mimo wszytko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×