Skocz do zawartości
Nerwica.com

uzależnienie od masturbacji


vendeta

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki za słowa uznania dziewczny :D jesteście wspaniałe :105:

 

widzisz nieboszczyk?

 

-- Pt lis 23, 2012 12:22 am --

 

brawo kolezko.zasłużyłeś na nobla.następnym razem wyjdz nago na ulicę lub do sklepu.może zadziała efekt AXE i będziesz popularny u kobiet.

 

-- 23 lis 2012, 13:21 --

 

z moich doswiadczen wynika, ze masturbacja jest o wiele piekniejsza niz seks :lol: nic nie daje takiej satysfakcji jak samogwałcik

 

a to dlatego że wdychanie smrodu moczu i bakterii unoszących się z narządów płciowych może działać odurzająco i powoduje przyćmienie świadomości(częściowe niedotlenienie mózgu)no tak.jeden wącha klej,inny wdycha nikotynę.narządy płciowe śmierdzą bo są z bakteriami.podobnie jak kupa.

 

-- 23 lis 2012, 13:37 --

 

:lol: jakie instrukcje

 

Ja mysle, ze to niekoniecznie jest kwestia zaniedbania higieny bo on pisze z taka nienawiscia o narzadach płciowych, ze to raczej jakies urazy psychiczne czy coś

coś w tym jest.

kilka lat temu dostałem zaproszenie od córki mojej znajomej na wycieczkę do anglii.bilety już były kupione,zabuckowane.wszystko przygotowane.a rodzinka oczywiście musiała wcisnąc swoje 5 groszy w moje życie i nakazała mi zerwać układ ze znajomę,nigdzie nie lecieć,zrezygnować z wycieczki i ze wszystkich moich znajomych.bo twierdzą że znajoma jest zbyt schorowana żeby zadawać się z nią.posuneli się do wyrwania telefonu i dokumentów mi z ręki i podstawili mi młodą panienkę (pełnosprawną oczywiście) i zapewniali że to będzie moja kochająca przyszła żona.na początek postanowiłem posłuchać może mi pomogą.skoro dostałem zaproszenie na piękny lot samolotem i zwiedzanie obcego kraju,pamiątki,zdjęcia i te sprawy...i pomyślałem że skoro ta dziewczyna jest zdrowsza odemnie i młodsza 10 lat to my też razem będziemy gdzieś lecieć i jezdzić na wycieczki jak to młode partnerstwo nie koniecznie małżeństwo.ale ona miała zwyczajnie lenia w dupie,tłumaczyła się osiadłym trybem życia i liczyły się tylko jej potrzeby na które tyrałem jak wół i słono płaciłem.jedne widoki które dała mi ta dziewczyna to tylko masturbacja na moich oczach.zamiast pięknych widoków z samolotu widziałem osobnika który wkłada sobie palce.to jeden z powodów dla których znienawidziłem masturbację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to dlatego że wdychanie smrodu moczu i bakterii unoszących się z narządów płciowych może działać odurzająco i powoduje przyćmienie świadomości(częściowe niedotlenienie mózgu)no tak.jeden wącha klej,inny wdycha nikotynę.narządy płciowe śmierdzą bo są z bakteriami.podobnie jak kupa.
Interesująca teoria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że nana twierdzi iż niema jak samogwałcik.ja też czasami odwiedzam sąsiadkę która ma w mieszkaniu 20 kotów i 2 psy.kiedy otwiera drzwi to z progu jakbym dostał obuchem w łeb a koty i psy sikają i srają

 

-- 23 lis 2012, 14:43 --

 

byc może masturbacja u nana działa na tej zasadzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fuj, tyle zwierzaków w domu, okropieństwo.

Nie działa, masturbacja jest przyjemna sama w sobie i nie ma to nic wspólnego z moczem. Podniecenie seksualne podczas seksu i masturbacji to jedno i to samo, i o to w tej zabawie chodzi. A nie o odurzanie się oparami moczu i kału. :shock::lol:

 

Zresztą to takie oczywiste sprawy, że nie wiem w sumie po co o tym piszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk kurde, stary... Przesadzasz z tym wszystkim trochę. Wiadomo, że na narządach płciowych osadzają się jakieś bakterie i brud, ale tak jest ze wszystkim. Nawet na ludzkiej dłoni żyją miliony bakterii, czego się nie dotkniesz, gdziekolwiek nie pójdziesz... Może i rozumiem twoją awersję do masturbacji wziąwszy pod uwagę twoją traumę z przeszłości, a i mnie, chociaż z innym przyczyn, nie leży ten sposób uciszania popędu płciowego (jestem tym skrajnie znudzony, że aż bardziej się nie da), ale nie wpadaj w taką skrajność, że nienawiść czy coś.

 

brawo kolezko.zasłużyłeś na nobla.następnym razem wyjdz nago na ulicę lub do sklepu.może zadziała efekt AXE i będziesz popularny u kobiet.

 

Daj spokój, nie bierz wszystkiego tak dosłownie :smile: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie działa, masturbacja jest przyjemna sama w sobie i nie ma to nic wspólnego z moczem. Podniecenie seksualne podczas seksu i masturbacji to jedno i to samo, i o to w tej zabawie chodzi. A nie o odurzanie się oparami moczu i kału. :shock::lol:

 

Zresztą to takie oczywiste sprawy, że nie wiem w sumie po co o tym piszę.

ale napewno mozna zamienić swoje podniecenie na inną normalną pasję.po 20 minutach lotu czujesz się wielki,po oddaniu 10 strzałów mija frustracja.

dla innych polecam to:

http://www.youtube.com/watch?v=Tdy3Lx9GEz0

 

-- 23 lis 2012, 15:14 --

 

abra kawabra

 

-- 23 lis 2012, 15:30 --

 

ten filmik może częściowo odzależni uzależnionych od masturbacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, Zamiana popędu na strzelanie? Nie wiesz co mówisz i to jest chore i ma coś wspólnego z psychopatią :evil:

Proponuję też skończyć to bredzenie o smrodzie, bo też widzę ,że nie masz o tym zielonego pojęcia, widocznie trafiałeś w życiu na samych brudasów, ale zapewniam Cię ,że tak to nie wygląda i normalni ludzie dbający o higienę niczym nie śmierdzą :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co to wzburzenie, można delikatniej.

nieboszczykProponuję też skończyć to bredzenie o smrodzie, bo też widzę ,że nie masz o tym zielonego pojęcia, widocznie trafiałeś w życiu na samych brudasów

Ale przecież tego nie robi się w parach... :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psychopata z prawdziwego zdarzenia raczej rzucał by się na każdego kto wpadł mu w oko i wiązał,gwałcił lub natarczywie się narzucał bo ma popęd seksualny i wychodzi z założenie że rozładowanie mu sie należy w każdej chwili.psychopata jest zwykle niebezpieczny dla otoczenia i nawet o tym nic nie wie.zacznijmy od tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×