Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

[tak sie zastanawialam. wiesz,ja jak mam nasilenie objawow to czuje taki scisk w zoladku ze az mnie paralizuje. jestem wtedy kompletnie rozbitta nie wiem co robic. moze u ciebie tez to oznacza ze masż ten gorszy czas? mam nadzieje ze sie myle ale nic innego mi do glowy nie przychodzib]perla86[/b],

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przeszedłem się do neurochirurga, opowiedziałem mu moje objawy i, że najbardziej denerwuje mnie wzrok. Pan powiedział, że musze zrobić ponownie rezonans magnetyczny głowy ale tym razem z kontrastem , jak znowu nic nie wyjdzie to rezonans oczodołów tez z kontrastem, jak znowu nic nie wyjdzie to jakies kolejne dwa badania nerwów oczu bo uważa, że diagnoza nerwica jest zbyt odważna diagnozą w tych objawach:/ Powiedział, że skoro zaczęło się nagłym zawrotem głowy to mógł to być jakis mini udar mózgu lub coś podobnego. Juz mi serce wali ze strachu:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przeszedłem się do neurochirurga, opowiedziałem mu moje objawy i, że najbardziej denerwuje mnie wzrok. Pan powiedział, że musze zrobić ponownie rezonans magnetyczny głowy ale tym razem z kontrastem , jak znowu nic nie wyjdzie to rezonans oczodołów tez z kontrastem, jak znowu nic nie wyjdzie to jakies kolejne dwa badania nerwów oczu bo uważa, że diagnoza nerwica jest zbyt odważna diagnozą w tych objawach:/ Powiedział, że skoro zaczęło się nagłym zawrotem głowy to mógł to być jakis mini udar mózgu lub coś podobnego. Juz mi serce wali ze strachu:(

 

Oby to nie byłą nerwica, ale skoro serce Ci wali ze strachu, to niestety taka może się okazać diagnoza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy dzień był ciężki lekarz z zusu zakwestionował moje L 4 od psychiatry na nerwicę i je skrócił ale pewnie będę się odwoływał bo psychiatra i psycholog normalnie ze mną rozmawiają a on z zusu zbadał mnie słuchawką.

To jakas nowa metoda badania nerwicy :shock:

Nie doceniacie najnowszych metod diagnostycznych, mi lekarz po kolonoskopii powiedział ,że jelita oki , ale nerwy w strasznym stanie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej to nawrot w ciagu miesiąca straciłam ciążę mąż pracę. Kłótnie sa. W ciąży bylo wmiare. Dzisiaj taka kłótnia byla ze mąż mowi ze chyba rozejść sie będziemy musieli ja w płacz taki wpadłam ze az sie dławiłam i mialam wymioty boję sue on nie rozumie tej choroby tyle przykrości powiedział :(Mam parogenu jeszcze troche mialam zażyć chociaz cwiartke ale bałam sue że objawy sie rozwina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

perla86, to przykre, gdy bliska osoba nie rozumie Twojego, jakże ważnego problemu.

Niewątpliwe sytuację pogarszają te ważne wydarzenia, o których piszesz. Może sytuacja się ustabilizuje...rozmawiajcie jak najwięcej, bo czasem dzięki temu można wiele wyjaśnić, oczywiście pod warunkiem, że jest wzajemny szacunek, miłość i dobra wola z obu stron...powodzenia Ci życzę:!::!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem u swojej psycholog, zaczynamy grzebać w przeszłości, czuję się troszkę gorzej ale powiedziała mi że to normalne. Do tego cieszę się bo wiem że mnie słucha i zapamiętuję bo się odnosi do wcześniejszych moich wypowiedzi a tego się bałem że jak na nfz to sobie to oleje. Muszę zrobić projekty, do tego moja rodzicielka dzisiaj przyjeżdża bo jutro ma szkolenie a jestem taki śpiący że spałem od 10 30 do teraz, kiedy normalnie w dzień nie śpię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bvb25, ja też miałam problemy ze wzrokiem, a potem było już tylko gorzej. Też prowadziłam jak ty imprezowy tryb życia, no i rach ciach stało się nerwica. Neurolog stwierdziła migreny, kręglarz problemy z kręgosłupem, internista nic nie wiedział,a psychiatra nerwicę.

Planowałam robienie rezonansu z rozmazem i miliona innych badań. Na próżno...

 

A jakie masz objawy ze wzrokiem? mnie najbardziej drazni ostre sztuczne światło np w marketach, wszystko mi sie rozmazuje. Ogólnie po długich rozmowach z psychologiem to stwierdzam, że to tez nerwica ale wczoraj mnie ten lekarz nieźle wystraszył. Wyczytałem, że prawdopodobieństwo udaru dla ludzi do 45 roku życia wynosi 1:1000 więc niezłego pecha miał bym:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

perla86, ja tez rok temu stracilam ciaze.strasznie ml sie wtedy pogorszylo,bralam tabletki jak cukierki i popijalam piwem. wiedzialamm ze mam nerwice lekowa ale mimo to. z mezem bylo coraz gorzej,temat rozwodu wracal codziennie.nawet juz osobno sppalismy. jaakos udalo mi sie to przerwac,dlugo zanim nasze relacje sie poprawily.teraz jest roznie-czasem widze ze on nie radzi sobie z moja choroba.stara sie,ale ktos kto nie przechodzi przez to co my nigdy tego nie zrozumie.wczoraj tez plakalam z bezsilnosci

 

-- 23 lis 2012, 13:13 --

 

perla86, ja tez rok temu stracilam ciaze.strasznie ml sie wtedy pogorszylo,bralam tabletki jak cukierki i popijalam piwem. wiedzialamm ze mam nerwice lekowa ale mimo to. z mezem bylo coraz gorzej,temat rozwodu wracal codziennie.nawet juz osobno sppalismy. jaakos udalo mi sie to przerwac,dlugo zanim nasze relacje sie poprawily.teraz jest roznie-czasem widze ze on nie radzi sobie z moja choroba.stara sie,ale ktos kto nie przechodzi przez to co my nigdy tego nie zrozumie.wczoraj tez plakalam z bezsilnosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

secretladykkk, tez chce mi sie spac. ta cholerna pogoda tak na nas dziala.chcialabymm zeby to juz choc 21 byla,bo teraz to tez mam jeszcze troche roboty. a nic mi sie nie chce...

 

-- 23 lis 2012, 16:00 --

 

secretladykkk, tez chce mi sie spac. ta cholerna pogoda tak na nas dziala.chcialabymm zeby to juz choc 21 byla,bo teraz to tez mam jeszcze troche roboty. a nic mi sie nie chce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×