Skocz do zawartości
Nerwica.com

KLONAZEPAM (Clonazepamum TZF)


megi55

Rekomendowane odpowiedzi

No to faktycznie elastyczny psychiatra. Ale z drugiej strony skoro przez tyle czasu wystarczała Ci ta dawka 0,5mg, to jeszcze nie jest źle. Ludzie potrafią brać po 3-5mg/h jak nie więcej. Skoro nie zwiększać aby osiągnać ten sam efekt, może nie jest tak źle.

Chyba jednak lepiej zrobić to stopniowo - clonazepam jest podzielny, więc o kawałeczek co tydzień mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ja mialam dzis gorszy dzien.juz od rana obudzilam sie z lekami i od razu musialam wziasc tabletke. nawet nigdzie nie wychodzilam z domu.rece mi sie trzesa i tylko mam nadzieje ze wieczorem cos sie polepszypb]secretladykkk[/b],

 

-- 21 lis 2012, 18:02 --

 

[ja mialam dzis gorszy dzien.juz od rana obudzilam sie z lekami i od razu musialam wziasc tabletke. nawet nigdzie nie wychodzilam z domu.rece mi sie trzesa i tylko mam nadzieje ze wieczorem cos sie polepszypb]secretladykkk[/b],

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak trudno jest coś załatwić przez lęk,rozumiem Ciebie.Tez na początku nerwicy bałam się odbierać irozmawiac przez telefon,wiem co masz na myśli.Zaczelam brać leki antydepresyjne i mi przeszło z czasem ta fobia dot . telefonu.

Przełam się,idź do lekarza dla siebie,ale też dla Syna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cytrynka84, ja bez tabletek to nie egzystuje. nawet z domu bym nie wyszla. a jak mam cos napisac przy kims to jest dla mnie najgorsza kkatorga.jak o tym pomysle to juz mi sie rece trzesap

 

-- 22 lis 2012, 17:53 --

 

cytrynka84, ja bez tabletek to nie egzystuje. nawet z domu bym nie wyszla. a jak mam cos napisac przy kims to jest dla mnie najgorsza kkatorga.jak o tym pomysle to juz mi sie rece trzesap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p secretladykkk, dawno mi sie to nie zdarzylo,a dzis w srodku dnia takich lekow dostalam ze clona z pakowania nie moglam wyjac. rano rozummiem-tak mam. ale az tak silne leki w dzien? a moze to juz tolerancja i organiizm chce wiecej?

 

-- 25 lis 2012, 14:48 --

 

p secretladykkk, dawno mi sie to nie zdarzylo,a dzis w srodku dnia takich lekow dostalam ze clona z pakowania nie moglam wyjac. rano rozummiem-tak mam. ale az tak silne leki w dzien? a moze to juz tolerancja i organiizm chce wiecej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

secretladykkk, jak bede u tego nowego lekarza to wspomne mu o tym leku co piszesz. bo ja tto po czesci sama sie lecze. powinnam brac dwa razy po 2mg a biore po trzy. dawno nie przekroczyylam dawki ale zdarzalo sie boje sie ze znow zwieksze a nie chce. kiedys brralam nawet po pol paczki na dzien. czulam sie super ale gdyby teraz do tego doszlo to by byla moja wielka porazkal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na własną rękę, bez konsultacji z lekarzem? I bez jakiegoś przeciwlękowego leku antydepresyjnego? To błędne koło, które może doprowadzić do uzależnienia.

Osobiście lubię benzo, uważam, że są sytuacje, kiedy są bezcenne. Przy wprowadzeniu leku przeciwdepresyjnego, w okresie nasilonego stresu/napięcia przez okres tygodnia, żeby złapać dystans, czy doraźnie kiedy nie jesteśmy w stanie się odprężyć czy relaksować. Ale benzo to nie leki. Jak przyjdzie odstawić zgubisz się w tym co jest objawem odstawienia, a co objawem podstawowym. Może być podwójnie ciężko.

Najlepiej idź jak najszybciej do psychiatry celem ustalenia scenariusza postępowania. Wprowadzenia antydepa i stopniowego odstawienia bezno, być może przejście na długo działające np, Relanium, Xanax SR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maz dzwonil ale nikkt nie odbiera.cholera,juz sie wkurzam bo chcialabbym bhyc zarejestroowanaa. jeszcze bedzie probowal. moze on ma dni czy godziny w ktorych przyjmuje?secretladykkk,

 

-- 28 lis 2012, 13:28 --

 

maz dzwonil ale nikkt nie odbiera.cholera,juz sie wkurzam bo chcialabbym bhyc zarejestroowanaa. jeszcze bedzie probowal. moze on ma dni czy godziny w ktorych przyjmuje?secretladykkk,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

secretladykkk, mam do ciebie prosbe. napisz mi na jutro jak dziala ten lek co go bedziesz brac. jak on dziala jakk sie jednoczesnie chce odstawic clony i wyjsc z nerwicy lekowej. a jak mozesz to opisz jak ty zastepowalas jeedno drugim. bede ci bardzo wddzieczna. bede jutro czekac. pozdrowionka :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[dziekuje ci brdzo. pocieszylo mnie to,ze juz po 3 dniach mialas poprawe. bo do tej pory to dawali mi tabletki ktore po

tygodniach dzialaly. mam nadzieje ze ten nowy lekarz bedzie madry i z sercem. zee nie da mi sie tyle meczyc. jeszcze raz bardzo ci dziekujeb]secretladykkk[/b],

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×