Skocz do zawartości
Nerwica.com

MIRTAZAPINA (Auromirta ORO, Mirtagen, Mirtor, Mirzaten, Remirta ORO)


yoan22

Czy mirtazapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

169 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy mirtazapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      122
    • Nie
      37
    • Zaszkodziła
      31


Rekomendowane odpowiedzi

Babilon, przyjmujesz Mirzaten. Czy zdradzisz mi na ile przed położeniem się go pobierałaś (kiedyś/teraz)?

 

Słuchajcie, boję się tego aspartamu w składzie opcji rozpuszczalnych na języku.. Mam jakieś zastoje, luki, moja pamięć jest ociężała, ilekroć próbuję coś sobie przypomnieć, natrafam na ścianę. Czuję, jakby mój mózg był otępiałt i tak też się zachowuję.. To już ponad dwa lata systematycznego wprowadzania aspartamu do ciała. Nie obawia Was ta substancja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, boję się tego aspartamu w składzie opcji rozpuszczalnych na języku.. Mam jakieś zastoje, luki, moja pamięć jest ociężała, ilekroć próbuję coś sobie przypomnieć, natrafam na ścianę. Czuję, jakby mój mózg był otępiałt i tak też się zachowuję.. To już ponad dwa lata systematycznego wprowadzania aspartamu do ciała. Nie obawia Was ta substancja?

 

aspartam (pod warunkiem że nie wcinasz opakowania na dzień) jest zupełnie niegroźny i na pewnie nie powoduje skutków, o których piszesz - prędzej spowoduje je lęk przed aspartamem, podtrzymywany przez dr Google'a i Uniwersytet Youtube

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazwa własna substancji czynnej; > "Mirtazapine Bluefish" cena w sumie kosmosik 17.94zł za 30tab x 30mg )

..Mirtor idzie w odstawkę xd

 

Ale to normalnie w aptece? Na recepcie co musi być wypisane?

 

normalnie xd; ,na recepcie? nom to co zwykle ,czyli nazwa produktu ot, przecież nie ma znaczenia to co lekarz napisze Mirtor ,Remeron ,Mirtazen tylko substancja czynna :lol: czyli Mirtazapina w tym wypadku;

 

-- 12 lis 2012, 21:27 --

 

Słuchajcie, boję się tego aspartamu w składzie opcji rozpuszczalnych na języku.. Mam jakieś zastoje, luki, moja pamięć jest ociężała, ilekroć próbuję coś sobie przypomnieć, natrafam na ścianę. Czuję, jakby mój mózg był otępiałt i tak też się zachowuję.. To już ponad dwa lata systematycznego wprowadzania aspartamu do ciała. Nie obawia Was ta substancja?

 

tam nie ma czego się obawiać tak na dobrą sprawę; a już w ogóle w takich ilościach jakie konsumujesz ;)

sam zgłębiałem temat aspartamu dogłębnie i 'totalnie' xd w czasach jak wyszły "ploty' o nim ,ale ploty "nie istnieją' w świecie w którym się po prostu wie ;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ulotce dołączonej do opakowania preparatu o nazwie Mirtor zawarta jest informacja, iż częstym objawem ubocznym towarzyszącym przyjmowaniu tegoż leku jest biegunka.

Zechciejcie podzielić się swoimi doświadczeniami i rzeknijcie, czy w trakcie stosowania Mirtazapiny dokuczały Wam biegunki lub rozwolnienia, albo inne zaburzenia żołądkowo - jelitowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eroica, kolejność nastąpiła odwrotna, przedłużające się problemy z pamięcią wyczerpały moją cierpliwość, ugięłam się. Uderzanie rozpoczęłam od tego, co wsuwam do pyszczka. Padł cień na aspartam w Mirtorze i kandydozę, wywołaną niewłaściwą dietą. Nie jestem z tych nerwicowców, których lęki realizują się na obszarze hipochondrii.

Nie wierzę, że te problemy z pamięcią to nerwica. Moje lęki znacznie osłabły, a problemy z przypomnieniem sobie czegokolwiek, zamiast ulżyć, pogłębiły się.

 

Co do aspartamu, uspokoiliście mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saraj, Moim zdaniem problemy z pamięcią to po prostu skutek uboczny mirtazapiny,w końcu,uspokaja,działa dobrze nasennie Na drugi dzień osobiście czułam otępienie,senność po wieczornej dawce.

Jak sobie radzicie z tyciem po mircie?Ewentualnymi napadami głodu?

U mnie właśnie z powodu wagi,lek musiałam odstawić.Pare kilo do przodu :( Poza tym zatrzymanie wody w organizmie,czułam się normalnie po niej spuchnieta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×