Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz nie czytać moich postów.

Moge ale przewijaja sie na caly,m forum :D trudno ominac.

Nie piję ani łyczka od kilku dni i nie zamierzam tego zmieniać.

i bardzo dobrze ale picie jest skutkiem czegos innego i jak nie zbierzesz dupy na terapie to nie licz ze prochy Ci pomoga. I a propos "ciezkiej depresji" i "ostatkow sil" kiedy jestes w takim stanie to nawet kompa Ci sie nie chce wlaczyc zeby uzalac sie na necie wiec nie jest z Toba az tak zle. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I a propos "ciezkiej depresji" i "ostatkow sil" kiedy jestes w takim stanie to nawet kompa Ci sie nie chce wlaczyc zeby uzalac sie na necie wiec nie jest z Toba az tak zle. ;)

 

Dobrze prawisz Candy14. Kto nie miał ciężkiej depresji nie jest chyba w stanie pojąć jak bardzo może być źle. Do kibla trzeba iść po ścianach bo taka niemoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę....

Jako odludek,nołlajf,leń,spasieniec,frustrat,cham,osobnik z brakiem wyczucia i nie umiejącym się obchodzić z kobietami,nie wiedzący czego chcę i szuka.

Szanse na związek wynoszą...

0.

 

Ok,to koniec podsumowania,ale pewnie czasem tu jeszcze spojrzę : D.

Co gorsza wiem że nad wszystkim dałoby się popracować,ale jako debil (zapomniałem dopisać debila) nie zrobiłem z tym nic, i pewnie nie zrobię...

 

Z 2 strony,choć ma się to trzeźwe spojrzenie na własną osobę, a nie łudzenie się że jest inaczej : D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja i podryw........ :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Już sobie to wyobrażam.....aaaaaa:oops::oops:

Stanowczo dementuję informację podaną przez Siddhiego :mrgreen: .A wcześniej....chodziło mi o to,że...no napisałaś secretladykkk, że jest Ci ciężko z nerwicą,a ja jako człowiek nerwica skomentowałem to,że może aż tak żle Ci z nerwicą nie jest....No taka głupia gra słów z mojej strony;p :oops::oops: >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×