Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

- zajęcia, zabiegi kosmetyczne

- dziewczyny z klasy (ile ja się dziś komplementów nasłyszałam :105: )

- spotkanie z 2 przyjaciółmi (i dostałam mały prezent jak zawsze od tego z Irlandii :105: )

 

wgl było zajebiście, wyśmienity dzień. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, wszyscy mnie się zawsze wstydzili :cry:

 

nie wszyscy :nono:

 

uświadomiłam sobie, że przyszedł moment aby pójść dalej. zmiany co prawda już mnie bardziej przerażają niż w przeszłości, jednak mimo to - czuję się z tą świadomością dobrze i sprawia mi radość. być może dlatego, że nauczona tą przeszłością mam większą wiarę, że tym razem zrobię co trzeba i jak trzeba. z głową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sen. Zasnelam po poludniu a zdarza mi sie to wylacznie jak jestem chora albo cos mi dolega i snila mi sue niezyjaca od dwoch lat przyjaciolka. Taka jedyna ktora mialam od szkoly sredniej. Razem przechodzilysmy jej walke z rakiem .. co prawda na odleglosc bo ona we Francji ..ja tu ale codziennie mailowalysmy, Strasznie ciezko bylo mi sie pogodzic z tym ze juz sie nie zobaczymy. A dzis byla taka usmiechneita i spokojna. Pojechalam po nia zeby przywiezc do siebie i w pewnym momencie dotarlo do mnie, ze moze ma jakies zajecia , ktorych nie moze opuscic a ona spojrzala na mnie, usmiechnela sie i powiedziala "Hilda ja juz nic nie musze" Obudzilam sie jakas spokojna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłam drugi raz "hennę" (bo ćwiczymy na kakao :P), podczas gdy inni robili to już z 50 raz (autentycznie, nie było mnie tydzień temu na zajęciach, bo byłam chora) i spytałam się o ewentualne błędy, wpadki, tłumaczę się, że robię dopiero drugi raz i "proszę za bardzo mnie nie krytykowac", a ja zamiast krytyki usłuszałam pochwałę, normalnie Pani wpadła w zachwyt, że ja za 2 razem nałożyłam tak ładnie "hennę" czyt. kakao na brwi. :D Mam talent. Ah. :mrgreen:

 

-- 17 lis 2012, 22:16 --

 

Podjarałam się tym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×