Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Tomcio Nerwica, brat sugeruje, że to ja jakieś głosy słysze i widze gadające szynszyle?!?!

zadzwonila do mnie rano kobieta od nich i mówi, że mają jakiś poślizg z projektem i zajecia ruszają od przyszłego tygodnia, mogla wczoraj zadzownić, mniej bym sie nastresowała :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Svafa, Cześć :D w sumie nie odpisałem nikomu :D

Snejana, Nie :D on rzeczywiście coś gada , pamiętam , że jak chciał sobie pochodzić po mieszkaniu a ja wrzuciłem go do klatki to usłyszałem " skur*iel " :roll: na początku myślałem , że to siostra , ale przypomniałem sobie , że siostra jabłka zbierała na sernik :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, sernik z jabłkami? :lol::lol: to szarlotka była :D :D jak brat mógł mnie o takie rzeczy posądzać, a z tym szynszylem to jak z papugą ktoś go musiał takich słow nauczyć i to nie byłam ja :D

 

-- 15 lis 2012, 20:22 --

 

właśnie odkryłam, że "dura lex" znaczy po łacinie "twarde prawo" i mam głupawke :D :D :D boże, jaka ja jestem niedojrzała :D:mrgreen::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Jak przez całe życie jadłem kocią karmę , to nie dziwne , że nie wiem takich rzeczy :D a z tym "sku*wielem " to myślałem , że siostra ogląda mecz i ktoś sfaulował Ezila :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Chyba to było o mnie jak uderzyłem futrzakiem w latarnię i mu uszy odpadły :D ale nie mogła siostra powiedzieć np idiota ? a tak szynszyl będzie mnie teraz od skur*ielów wyzywał :D:-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×