Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Moja stronka w czasie produkcji,ale już coś jest http://psymoje.cba.pl/

 

obiecujące początki :)

Mnie zainteresowały zdjęcia bo niektóre są bardzo ciekawe. Są Twojego autorstwa czy kupilas je na jakims portalu? Bo jeżeli tak może mogłabys dać linka? ponieważ częsc takich zdjec przydałaby sie na naszych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LATEK50, jak dzień mija?

siedziałem długo przed komputerem przeglądając strony w poszukiwaniu laptopa, zapaliłem teraz w piecu no i pasowałoby się gdzieś ruszyć przewietrzyć wink11.gif, żby sie całkiem kości nie zastały, czuję potrzebe ruchu i złapania luzu chociaż odrobine wink11.gif:105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba się lekko przeziębiłem, na szczęście już na tyle się przyzwyczaiłem do obniżonego nastroju, że nie rozpaczam z tego powodu. Życie toczy się dalej i trzeba wiedzieć co będę robił w tej nadchodzącej przyszłości. Wciąż nie wiem gdzie mnie to wszystko zaprowadzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użyłem określenia fobia, bo fajnie brzmi.

Dokładniejsze było by: niechęć.

Np. nie lubię oglądać telewizji i filmów ogólnie, strach przed pojęciami religijnymi, strach przed nieznanym i niewytłumaczalnym. Dlatego unikam niektórych wątków na tym forum, boje się że przeczytam coś co potem będzie drążyło mi umysł. Myślę, że w skrócie pasowałoby to do lęku przed chorobą psychiczną, który ma tu wiele osób na tym forum.

 

Kiedyś dużo czytałem przeróżnych rzeczy w internecie i lekko zrobiło mi to wodę z mózgu, tak że potem nie wiedziałem co myśleć. Teraz do "mocniejszych" tekstów, np. takich tzw. "otwierających oczy" podchodzę z dystansem i sceptycyzmem. Nie zniosę ciągłych zawirowań w światopoglądzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×