Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Bielsko-Biała]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, polećcie kogoś dobrego z BB, nie stać mnie niestety prywatnie, więc w grę wchodzi tylko na NFZ. Sama też nie wiem czy najpierw powinnam iść do psychologa, psychiatry czy psychoterapeuty :( póki co kilka dni temu byłam u lekarza pierwszego kontaktu, bo mam "rozstrojenie psychiczne", czuję się osłabiona, przybita, nachodzą mnie dziwne lęki, ataki paniki, serce bije jak szalone, a dodatkowo mam problem ze spaniem. Tak więc na sam początek zaleciła mi badania na tarczycę, po świętach się okaże czy muszę ją leczyć. Jeśli mimo to nie poczuję się lepiej, chcę pójść do jakiegoś specjalisty "od głowy"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, Rożnie bywa, idealnie nie ma.

le wszystko zbliża się ku lepszemu. W końcu po ponad 3 latach walki musi być lepiej... ;)

Calineczka1990, Jak już zrobisz wszystkie badania do idź do psychiatry, to psychiatra zdecyduje czy masz iść

na terapię czy brać leki czy to i to. :smile:

findmysky, Z okolic czyli? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ludkowie kochani - polećcie zatem dobrego specjalistę (psychiatrę) w BB. Moja nerwica nie daje mi spokoju - tzn najbliżsi twierdzą, że mogę na nią cierpieć, ja też wysnuwam takie podejrzenia. Wczoraj odebrałam wyniki swoich badań, z których wynika że jestem "zdrowa jak ryba", wszystko mieści się w normie. Gdzie się teraz powinnam udać, słyszałam że na Olszówce leczą nerwice, ale wolę się oddać w pewne ręce, a nie udać do jakiegoś konowała :D i powiedzcie mi jak wygląda psychoterapia, gdyby mnie na nią posłali?

 

Miłego dnia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×