Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Vian, Serio, chociaż ona ma 23 lata :oops: Ja nie czytałam nigdy, muszę naprawić błąd ;)

Ja to od mniej więcej tylu czytam co jakiś czas i jeszcze mi się nie znudziło. ^^

Rozbrajający chłopak.

 

A druga seria, którą też tak lubię i ktora zawsze mnie rozbraja, to Adrian Mole. Znacie?

 

Wiola, stresuję się, bo na jednym forum zapytałam, czy znają chomiki z fajnymi ebookami po angielsku i... mnie zbanowali... ^^' Tak o.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vian, :shock: To jakieś kretyństwo. Nie wolno reklamować konkurencyjnych forów i tyle.

Nie znam, ale muszę młodą zapytać, pewnie zna.

Ja tego jako dziecko nie znałam, dopiero jako dorosła przypadkiem poznałam przez koleżankę (nota bene panią filozof, co do poduszki czytała Kierkegaarda ;-) ) i najpierw myślałam, że ten Adrian Mole to też jakiś filozof :lol: A się okazało, że to to:

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Adrian_Mole

 

Fajna, śmieszna seria, taka na pochmurny dzien.

Książki "dorastają" razem z bohaterem, więc pierwsze są z punktu widzenia dzieciaka, ale kolejne już są raczej dla dorosłych.

 

@Monar

Sextrener się obraził na mnie i na Candy i nie chce z nami gadać. :lol:

Jesteśmy katolskie konserwy :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mojej propozycji nawet się nie odwołał, czy potrzebuje wolontariuszki. Chyba nie spełniam wymogów :mrgreen:

Kurcze od tego jest wolontariat - żeby zdobyć doświadczenie ( a potem innym pomagać) ... Zawiodłam się. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×