Skocz do zawartości
Nerwica.com

Przystojny czy brzydal


boj2011

Rekomendowane odpowiedzi

A dla mnie szczerze mówiąc ta wklejona laska jest... koszmarna. Ma chyba wszystko, czego nie lubię. Okropne jak dla mnie włosy, mdłe spojrzenie, mało wyraźny charakter twarzy (że możnaby ją pomylić z wszystkimi innymi barbie), za duży biust, i jest dla mnie ogólnie za duża. Podoba mi się filigranowa uroda. Biust max B. Uwielbiam, kiedy ktoś ma taki oryginalny charakter twarzy, coś tylko swojego... Naprawdę nie ma czegoś takiego, jak obiektywne piękno. Ta kobieta spełnia obecne kanony urody. To jeszcze możnaby uznać za obiektywne. Ale obiektywnie piękna to na pewno nie jest. Nie mówię tego na przekór. Naprawdę nie cierpię takiej urody. Atrakcyjność to moim zdaniem tylko złudzenie. To złudzenie polega na tym, że ktoś myśli: "No, mi się nie podoba, ale się nie odezwę, bo pewnie wszystkim innym się podoba, bo spełnia kanon." Dokładnie tak samo jest z popularnością. Jak wziąć takiego "popularnego", ze szkolnej (np szkolnej) "elity" i zrobić ankietę na jego temat wśród reszty, to okaże się, że pewnie jakaś połowa go nie lubi. Czyli dość przeciętnie. Taka moja opinia.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam wyciąć z telegazety zdjęcie jakiegoś przystojnego aktora-np.borysa szyca,dżonego dipa,wyciąć otwory na oczy a następnie przykleić sobie do twarzy.następnie iść w ogólnie uczęszczane przez gawiedz miejsce.wszystkie laski sikają na nasz widok,a kolsie proszą o autografy.jesli jeszcze do tego chcemy zarobic mozemy usiąść w przejściu z puszką lub kapeluszem na piniondze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta wklejona laska jest... koszmarna. Ma chyba wszystko, czego nie lubię. Okropne jak dla mnie włosy, mdłe spojrzenie, mało wyraźny charakter twarzy, Naprawdę nie ma czegoś takiego, jak obiektywne piękno. Ta kobieta spełnia obecne kanony urody. To jeszcze możnaby uznać za obiektywne. Ale obiektywnie piękna to na pewno nie jest. Nie mówię tego na przekór. Naprawdę nie cierpię takiej urody. Atrakcyjność to moim zdaniem tylko złudzenie. To złudzenie polega na tym, że ktoś myśli: "No, mi się nie podoba, ale się nie odezwę, bo pewnie wszystkim innym się podoba, bo spełnia kanon."

Ile w Tobie jadu ;) Nie podoba Ci się okey i wcale mnie to nie dziwi...

 

za duży biust, i jest dla mnie ogólnie za duża. Podoba mi się filigranowa uroda. Biust max B. Uwielbiam, kiedy ktoś ma taki oryginalny charakter twarzy, coś tylko swojego...

Po ogólnych oględzinach zgaduję, że to Ukrainka z regionu Odessy a to jest naprawdę wylęgarnia pięknych kobiet. Kobiet z małym/naturalnym biustem o filigranowej budowie ciała co wyraźnie wynika ze zdjęcia... Ty chyba preferujesz biust jakim może "pochwalić się" Keira Knightley. Ani to estetyczne ani praktyczne, dzieci prędzej z głodu poumierają. Wybrałem to zdjęcie właśnie dlatego, że nie wpisuje się w ten kanon, o którym wspominasz. Ta panna sprawia, że jednym spojrzeniem zatrzymujesz wzrok i uświadamiasz sobie różnicę między pięknem, które od jakiegoś czasu Ci wpajano, a tym nieskazitelnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wrócę do głównego tematu.

Autorze wątku, wydaje mi się, zbyt emocjonalnie do wszystkiego podchodzisz. Niektóre dziewczyny mogą Cię odrzucać nie za względu na wygląd, ale za względu na natarczywy flirt albo głupie według nich teksty. To nie jest tak, że jak dziewczyna się na Ciebie spojrzy to się jej podobasz, a jak nie to nie. Jest bczynników, takich jak to czy ma faceta, czy ma dobry humor czy nie jest zamyślona. A Ty z kolei przejawiasz postawę trochę narcystyczną, jakby ten Twój wygląd był najważniejszy na świecie. On i tak kiedyś przeminie. I nie skupiaj się tak na tych statystykach, bo to trochę obłędnie wygląda, skup się raczej na poznawaniu, a nie na kryteriach podobam się czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile w Tobie jadu Nie podoba Ci się okey i wcale mnie to nie dziwi...

 

Czemu? :P Co to ma wspólnego z jadem? I o co w ogóle chodzi??? :D Oj, chyba Ci się nie podoba, że ktoś odważył się skrytykować Twoją anielicę :D No dla mnie ona jest straszna...

 

Ani to estetyczne

 

Tak, bo wszystkim musi się podobać to, co Tobie.

 

Mi się np podoba buzia Lily Cole. I Ann Ward :P No i Szarbat Gula (i na tym słynnym zdjęciu jako dziewczynka i na tym drugiem, kiedy jest strasza). Zajmuję się malarstwem, głównie właśnie portretem i trochę inaczej patrzę na piękno.

 

 

 

Czuję, że zaraz zostanę zalana sarkazmem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie szczerze mówiąc ta wklejona laska jest... koszmarna. Ma chyba wszystko, czego nie lubię...mdłe spojrzenie, mało wyraźny charakter twarzy. Uwielbiam, kiedy ktoś ma taki oryginalny charakter twarzy, coś tylko swojego...

...

Zajmuję się malarstwem, głównie właśnie portretem i trochę inaczej patrzę na piękno.

Oo ja zajmuję się rysunkiem, głównie portretem i cieszę się, że masz podobne hobby- zgaduję że to hobby, bo malowanie wyłącznie twarzy z wyraźnymi ułomnościami (pani Lily Cole wygląda jak krzyżówka gibona z downem, przy czym gibon to określenie raczej nobilitujące :lol: ) jest typowe dla poziomu amatorskiego- bez talentu nie łatwo jest odtworzyć twarz bez jakiś charakterystycznych cech, by wyglądała wiarygodnie, jeśli do tego jest ładna to najlepiej sobie odpuścić i stwierdzić, że inaczej patrzy się na piękno. Ale może ja tylko oceniam Ciebie przez własny pryzmat, może się mylę przeczytam, że na pewno.

Oj, chyba Ci się nie podoba, że ktoś odważył się skrytykować Twoją anielicę No dla mnie ona jest straszna...
Jak dotąd nikt poza kobietami jej nie skrytykował, a nawet jeśli... ;) Co innego chciałem wcześniej udowodnić :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kurde,prosze państwa,mamy na pokładzie profesjonaliste-typowego dla poziomu profesjonalnego

nie,ta lala nie jest zła,jest dobra,a nawet najlepsza w swojej klasie

ale to jest klasa dla cześków,albo ruskich mafiozów :P

imo nie ma żadnego charakteru,tak jest doskonała,tak zhomogenizowana i neutralna niczym jogurt 0%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Greg. Odpuść sobie. Poziom absurdu osiąga poziom grożny dla samopoczucia... robi sie tak zwane WTF?! Nie stety WTF zaczyna przechodzić w nastepne stadium...czyli bedą cie teraz uświadamiać jaki to jesteś burak...Zobacz sobie czasem komentarze na onecie. Pojawiają sie tam czasem zdjęcia "lasek" i "kolesi" i zawsze są takie same komentarze. "Laska zupełnie przeciętna" "na ulicy sa lepsze" "zwykła Mariolka" " koles zupełnie przeciętny" itd... normalnie walisz ze śmiechu. Ta laska może nie jest w moim typie, ale żeby pisać że jest straszna to juz trzeba być upośledzonym...a na poza tym to opinie lasek(o ile nie są lesbijkami) to są gowno warte i można sobie wsadzić. Więc pochować sie w swoje kąty i oddać dyskusje w ręce osób kompetentnych, bo już aż oczy szczypią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo argumenty które podałaś są idiotyczne i są tendencyjnie dobierane pod tezę, którą na siłe starasz sie przeforsować bo jesteś zazdrosna. Pasuje ci uważanie, że jest koszmarna, bo wtedy sprawiasz wrażenie że nie chodzi o zwykłą pospolitą dla kobiet zazdrość a urodę możesz wtedy swobodnie dewaluować w charakterze pozornej obiektywności.

 

Proste jak drut.

 

-- 14 lis 2012, 23:32 --

 

A johny zupełnie nie ma racji. Laski dla zdzichów to laski które są tak określane ze względu na zachowanie tapire i strój. 2 rzeczy tutaj na moje brakuje.

 

Kwestia "wyrazu twarzy stęsknionego za rozumem" to samo. Nie wiem ale ja zespołu downa nie dostrzegłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zujzuj, to chyba jednak kwestia gustu a nie zazdrosci. Ja np. z moim mezczyzna mamy kompletnie rozny. Te laski ktore mi sie podobaja on uwaza za takie se.. z kolei te ktore jemu dla mnie sa malo wyraziste i pod sztampe. Ale jakos nie mamy z tego powodu problemow bo szanujemy swoje gusta. I tak najwazniejze ze podobamy sie sobie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale jak to ma sie do waszych wypowiedzi? Kiedyś byłem na imprezie i była większa grupa ludzi przy moim stoliku. W pewnym momencie został zasiany ferment. Straszny ferment. Na parkiecie pojawiła sie laska z bardzo krutką spudniczką. Dziewczyny nie życzyły sobie jej obecności i miały plan poskarżenia sie ochronie (lol). Myslałem że jej wklepią. Dodam że laska nie była żadną gwiazdą. Bądzmy szczerzy. Laski na siebie sie rzucają zacieklej niz rekin na swoja ofiarę. Poza tym tobie laski sie nie podobają, tylko tobie sie wydaje że one sie podobają lub powinny podobać facetom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojej :/ No dobra, powiem coś jeszcze. Moim zdaniem strasznie poważnie traktujesz tę dyskusję. :/ To nie były ode mnie żadne "argumenty". Po prostu opisałam swój gust. napisałam sobie to ot tak, bo zobaczyłam, że ciekawy temat jest :/ Naprawdę nie traktuję tego emocjonalnie, w ogóle nie obchodzi mnie to. Dla mnie to tylko taka sobie luźna gadka... Chciałam raczej zwrócić się do autora, żeby mu pokazać, że gusta są różne, bo poruszył ten temat. A tymczasem ta dyskusja przerodziła się w jakieś obrzucanie błotem. Nie wiem po co tak oburzacie się o coś, co w sumie wcale was nie dotyczy. Co Cię obchodzi, że mi nie będzie się podobać ta z wklejonego zdjęcia, a za to będzie inna? Czy to naprawdę takie istotne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale jak to ma sie do waszych wypowiedzi?

no tak, ze to co podoba sie Gregowi nie musi podobac sie wszystkim... i nic w tym zlego.

Mnie sie podoba Statham...klaruni nie i nie skacze jej z tego powodu do gardla ani nie wmawiam, ze skoro mi sie podoba to jej tez powinien bo inaczej jest zazdrosna zolza.

Kazdemu inna pieszczota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×