Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzien dobry


Leszek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na imie Leszek, studiuje socjologie na UW i pisze prace magisterska o ludziach z chorobami psychicznymi w spoleczenstwie.

Jestem calkowicie normalny i chce dowiedziec sie o was jak to jest byc chorym psychicznie.

Pomozecie? :lol:

I na dobry poczatek super dowcip dla was.tak wogole to uwielbiam dowcipy mowic i zartowac.

 

 

Student medycyny wybrał się po zajęciach do prosektorium poćwiczyć przed zbliżającym się egzaminem. Podszedł do stołu, na którym twarzą do dołu leżało ciało (może Mickiewicz?). Student podniósł prześcieradło i zaskoczony zobaczył korek wystający z odbytnicy. Zaintrygowany pociągnął za koreczek, który wyskoczył z charakterystycznym puknięciem, a wtedy w sali rozległ się śpiew:

"Keine Grenzen..." Zaskoczony student wcisnął korek na swoje miejsce i śpiew ucichł... Nie dowierzając własnym uszom, wyciągnął zatyczkę jeszcze raz - pUk!.. i... "Keine Grenzen..."

Kompletnie nic już nie rozumiejąc, chłopak poleciał po asystenta i ciągnie go za rękaw do zwłok.

- Niech pan popatrzy i posłucha! Przecież to niemożliwe!

...pUk!... "Keine Grenzen..."

- Heh, no i co z tego? - spytał asystent spokojnie.

- No jak to?! Przecież to najdziwniejsza rzecz jaką w życiu widziałem!

- E tam, byle dupa potrafi śpiewać po niemiecku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mhh... Dowcip wysokich lotów nie jest.

Masz problem, bo tu nie ma ludzi chorych psychicznie sensu stricte. Nerwica i depresja to zaburzenia, lecz nie można ich wsadzać do jednego worka z np. schizofrenią. Ja czuję się normalna, mam tylko zaburzenia nastroju.

Może najpierw trochę wiedzy? Poczytaj i wróć. Bo pierwsze wejście miałeś marne... Depresja może dopaść też Ciebie.

Najpierw wylecz się z ignorancji

:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Gusio, milo poznac pierwsza osobe z tego forum.

Tylko że tutaj nikt chyba nie jest chory psychicznie :?

nie nie nie nie chodzilo mi ze sa tu osoby z wariatkowa w kaftaniku, no ale wydaje mi sie ze nerwicowcy, fobicy i osoby z depresja lecza sie od lekarza od chorob psychicznych.Chce was poznac zeby dobra prace napisac

a specjalnie dla Ciebie nowy dowcip

 

Przewodnik oprowadza wycieczkę po muzeum. Stają przed obrazem:

- A tu, proszę wycieczki, mamy straszny obraz. Masakra. Ojciec leży na podłodze, głowa oderżnięta, krew się leje - straszno patrzeć. A obok - syn. Szablą przebity. Krew się leje. Straszno patrzeć. A obok - córka. Zgwałcona. Pobita. Nóż w brzuchu. Krew się leje. Straszno patrzeć. A w kącie - matka siedzi.

Oczy w słup postawiła. Smutna czegoś...

 

buhahahaha, niezly, prawda?

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:11 pm ]

oo, kolejny zabawny człowieczek na forum! płyń płyń, Leszku! :mrgreen:

płyń płyń po psychotropy moczymordko :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

płyń płyń po psychotropy moczymordko Mr. Green

Czy Ty naprawdę jesteś dorosłym człowiekiem? Uspokój się. Inaczej Cię zbanują.

Jeśli oczekujesz od nas pomocy to nas uszanuj :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To rob sobie jaja gdzie indziej...

Jak to jest być... Kim niby?

Powtarzam: depresja i nerwica nie jest chorobą psychiczną w potocznym tego słowa znaczeniu.

Twoje wystąpienia nie są zabawne, są żałosne. Myślisz stereotypowo, co dotyka wielu tu osób, gdyż polskie społeczeństwo nadal myśli zaściankowo i uważa, że jeśli ktoś korzysta z porad psychiatry to świrus i nienormalny. Depresja to choroba polegająca głównie na niezdolności do bycia szczęśliwym i zadowolonym. Czy Twoim zdaniem ta "dolegliwość" kwalifikuje ludzi, by nazywać ich chorymi psychicznie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to przeanalizujmy co Ty sama piszesz

Powtarzam: depresja i nerwica nie jest chorobą psychiczną

a pozniej

Depresja to choroba polegająca głównie na niezdolności do bycia szczęśliwym i zadowolonym.

Tak wiec pewnie depresja to choroba, aleeee nie psychiczna tylko pewnie ginekologiczna albo kardiologiczna :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaak nie w potocznym tego znaczeniu, to w jakim? :lol:

przestancie sie tak usprawiedliwiac i wybielac :lol:

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 1:23 pm ]

no dobra jesli sie tak bulwerusujecie to sorry,mam nadzieje,ze wam przeszlo

na pogodzenie dowcip

 

Facet wraca po pracy do domu, wchodząc zauważa swoją żonę na czworaka czyszczącą podłogę. Żona ma na sobie tylko fartuch, więc facet rzuca się na żonę i zaczyna uprawiać z nią seks na pieska.

Po wszystkim uderza mocno kobietę w głowę.

- Za co? - krzyczy kobieta - byłam dla ciebie taka miła, pozwoliłam ci sobie użyć.

Facet patrzy na żonę i z gniewem mówi:

- Za to, że nie obejrzałaś się i nie sprawdziłaś kim jestem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leszek

 

Wyobraz sobie, ze jestem dorosla osoba lubiaca sobie porobic jaja

A ja jestem dorosłą osobą lubiącą robić porządki gdy jajcarze przeginają (tak w gestii uprzedzenia)

to przeanalizujmy co Ty sama piszesz

Goplaneczka napisał:

Powtarzam: depresja i nerwica nie jest chorobą psychiczną

 

a pozniej

Goplaneczka napisał:

Depresja to choroba polegająca głównie na niezdolności do bycia szczęśliwym i zadowolonym.

 

Tak wiec pewnie depresja to choroba, aleeee nie psychiczna tylko pewnie ginekologiczna albo kardiologiczna Laughing

A tak na marginesie - studencie medycyny - nie słyszałeś pojęcia 'choroba emocji'?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×