Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam Was


Gość Depresyjny :(

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak wróciłem.

 

Nie mogę z czymś się pogodzić, nie daje rady to za trudne dla mnie. :(. Musze cierpieć, trwać z tym choć naprawdę nie mam już sił. :cry: Może los jeszcze ułaskawi mnie szczęściem choć doszczętnie brak mi nadziei by w to uwierzyć. Czuje straszny żal i smutek. To wszystko co mógł bym powiedzieć o swoim życiu. Moja świadomość to utrapienie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego uwazasz ze optmizm to iluzja? ja ci powiem ze to nie jest iluzja tylko czlowiekowi zdaje sie ze jest latwiej myslec pesymistycznie ale to złe bo w tedy napewno nic nam nie wyjdzie a jesli damy do tego pesmizmu odrobinge jasnego swiatełka czyli optymizm to wyda nam sie wszystko troszku prostrze naprawde...uwierz ja tez myslalam tylko pesymistycznie ale wcale to nie jest latwiej my sie w tedy zatracamy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

los hm... tak kazdy z nas ma cos przepisane...ale wiesz co sama po sobie sie przekonalam... ze tak naprwade w niektorych sprawach sami sobie stwarzamy swoj wlasny los... nie mowie tu o smierci czy o chorobach bo wiadomo to juz jest nam przesadzone... ale mowie o takich sprawak ktorych tak naprawde potrafimy wybrac czy to bedzie dobre czy zle... i ja jestem za tym ze to nie los za nas decyduje tylko my decydujemy za siebie...jak sadzisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz ja cie rozumiem tez mialam taki stan gdzie zastanawialam sie dla czego ja dla czego los obraca sie przeciwko mnie i najwazniejsze pytanie co ja zrobilam ze zycie mnie tak pokaralo... hm... ale dzis smialo moge powiedziec ze poczesci sama se stworzylam taki los te wszytkie losowe przypadki ja je stworzylam...a tylko dla tego ze nie mialam do kogo sie zwrocic nie mial mi kto pomoc dla tego moge ci powiedziec ze teraz idziesz ciemna i trudna droge ale stworz se swiatlo tym swiatlem jest ktos kto moze ci pomoc nakierowac na dobra droge przyjaciel lub rodzina albo poprostu terapelta, psycholog nie musisz daleko szukac ale musisz znalesc w sobie odwagi ja nie mialam tyle odwagi i moglo dojsc do tragedi :( nie utrudniaj sobie uwierz wiem co mowie

 

-- 13 lis 2012, 21:39 --

 

wiesz ja cie rozumiem tez mialam taki stan gdzie zastanawialam sie dla czego ja dla czego los obraca sie przeciwko mnie i najwazniejsze pytanie co ja zrobilam ze zycie mnie tak pokaralo... hm... ale dzis smialo moge powiedziec ze poczesci sama se stworzylam taki los te wszytkie losowe przypadki ja je stworzylam...a tylko dla tego ze nie mialam do kogo sie zwrocic nie mial mi kto pomoc dla tego moge ci powiedziec ze teraz idziesz ciemna i trudna droge ale stworz se swiatlo tym swiatlem jest ktos kto moze ci pomoc nakierowac na dobra droge przyjaciel lub rodzina albo poprostu terapelta, psycholog nie musisz daleko szukac ale musisz znalesc w sobie odwagi ja nie mialam tyle odwagi i moglo dojsc do tragedi :( nie utrudniaj sobie uwierz wiem co mowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×