Skocz do zawartości
Nerwica.com

Przystojny czy brzydal


boj2011

Rekomendowane odpowiedzi

a zajebiste wnetrze zostaje i sie nie starzeje..wrecz przeciwnie..do konca zycia mozna sie rozwijac
Masz rację. Gorzej gdy to wnętrze jest bardzo zaburzone i wcale nie takie zajebiste... ale to już inna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co to piszę, pewnie nic nie tym wniosę ale... Tak czytam Wasze posty i wynika z nich, że nie ma ludzi pięknych a tylko tacy, którzy się podobają lub nie. Cholera nie zrozumcie mnie źle to naprawdę piękne i wyniosłe, w mojej ocenie jednak nawet nie ociera się o prawdę. Na siłę tworzymy świat idealny, chociaż nierówności zawsze występowały i to się nie zmieni. Rodzą się geniusze i chorzy, idioci- powiedzcie, że liczy się inteligencja/charakter na pewno wszyscy poprzez aklamację się zgodzą- Obłuda! Po co zaprzeczać, że inaczej jest z wyglądem skoro i on jest zdeterminowany raczej cechami dziedzicznymi? Po co panie pindrują się całymi godzinami, chyba nie po to by uzyskać "nieistotny" efekt... Mówicie, że nie ma ideałów a piękno fizyczne jest względne. To pojęcie, które na co dzień serwują nam massmedia na pewno, bo jeśli ktoś sugeruje mi jako ideał urodę Olivii Wilde, Gwyneth Paltrow, Angeliny Jolie czy nie daj Boże- Umy Thurman to trudno mi jest się zgodzić, chociaż na pewno są ludzie może nawet i większość, którzy jednak wyrażą aprobatę. Sądzę, że istnieją jednostki których urodę da się wyrazić obiektywnie i zgodnie. A tu jest żywy przykład. http://imageshack.us/a/img440/4420/1341995585063.jpg Znajdzie się choć jeden facet, który powie "nie w moim typie"?

Zgadzam się, że są inne i WAŻNE cechy decydujące o człowieku i również sądzę, że autor wątku ma w rzeczywistości inny problem niż ten urojony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam tak, że jak patrzę w lustro to widzę brzydala, a jak na zdjęcie na którym jestem to się sobie zarąbiście podobam. Bij zabij a nie wiem skąd taka rozbieżność.

hehe, a ja odwrotnie. Na zdjęciach to się widzę jak jakiś quasimodo a w lustrze całkiem spoko facet na mnie spogląda.

 

-- 13 lis 2012, 23:53 --

 

Gwyneth Paltrow

strasznie mi się podobała jak miałem 20 lat a ona też była młoda

 

Umy Thurman

ta z kolei dla mnie jest totalnie beznadziejna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gregg1991

Ładna, ale nie jakoś zjawiskowo.

 

Ja na zdjęciach wychodzę tragicznie (chyba, że konkretnie w tym celu coś działam ze światłem i odpowiednim kątem), w rzeczywistości raczej też niezbyt korzystnie (...dodatkowo niskie poczucie własnej wartości). Ale co do urody ogólnej to nie ma też tak, że ktoś kto jest z natury przystojny zawsze wygląda dobrze. Skrajności związane z samopoczuciem, albo złym/dobrym dniem mogą być ogromne. Sam często nie mogę się nadziwić jak skrajnie źle, albo względnie dobrze mogę wyglądać kiedy patrzę w lustro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregg1991moze masz racje :D ze kazdemu facetowi..chociaz patrze ze buka, ma bardziej wyrafinowany gust ;)

Nie domyśliłbym się, że ta wzmianka o Barbie to odnośnie tego zdjęcia :roll: Takie porównania kojarzą mi się przede wszystkim z przesadnym make-upem, tlenionymi włosami oraz- skoro już mowa o dmuchanych gadżetach- solidnymi balonami. A to jest absolutne zaprzeczenie bo naturalne. Ta dziewczyna to jaki wzór, do którego nieudolnie dążą te karykatury, które spotykamy na mieście;)

diatas, Może chodzi o to, że na zdjęciu szczególnie grupowym masz jakieś punkty odniesienia? Wyglądasz korzystniej stojąc obok mniej urodziwego kolegi i na odwrót.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×