Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

Jest chyba sporo takich stron w internecie, ale ta mi przypadła do gustu bo jest maksymalnie prosta, wręcz prymitywna, nie ma żadnych wodotrysków, a mnie chodzi przecież tylko o daty premier. Poza tym używam jej od kilku lat i jest zawsze aktualna, tylko z New Girl mają problem, uparcie twierdzą, że ten serial nie jest już produkowany. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wczoraj byłem w kinie na "Pokłosiu" Władysława Pasikowskiego no i muszę Wam szczerze powiedzieć, że jest to bardzo mocny film. Niektóre sceny siedzą mi w głowie do tej pory, już dawno nie wyszedłem z kina będąc pod taki wrażeniem. Film pokazuje jak przeszłość wojenna wpływa na teraźniejszość, jakie piętno zostawiła na mieszkańcach małej wsi. Film niesamowity i polecam każdemu.

 

PS. A to co się dzieje teraz na forach internetowych o tematyce filmowej, opinie na temat tego filmów wypisywane przez tzw. "prawdziwych polaków" pozostawię bez komentarza.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałam "Atlas chmur" i "Samsare" oba mnie zachwyciły. Atlas jest spektakularny, wzruszajacy i romantyczny, na szczęscie bez taniego sentymentalizmu :P Samsara pobudza do myslenia, nie pada ani jedno słowo :P to tylko seria obrazów, czasami brzydkich, czasami ładnych. Ich interpretacja należy do widza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piątek obejrzałem igrzyska śmierci,od lat nie oglądałem czegoś co mnie tak wynudziło i co miałem ochotę wyłączyć po 30 minutach.

Nie polecam,badziewie.

 

Ten ma zdecydowanie lepszą fabułę.

 

Premiera 9 Grudnia

 

[videoyoutube=GX4_cBjGWT8][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem w kinie na "Pokłosiu" Władysława Pasikowskiego no i muszę Wam szczerze powiedzieć, że jest to bardzo mocny film. Niektóre sceny siedzą mi w głowie do tej pory, już dawno nie wyszedłem z kina będąc pod taki wrażeniem. Film pokazuje jak przeszłość wojenna wpływa na teraźniejszość, jakie piętno zostawiła na mieszkańcach małej wsi. Film niesamowity i polecam każdemu.

 

PS. A to co się dzieje teraz na forach internetowych o tematyce filmowej, opinie na temat tego filmów wypisywane przez tzw. "prawdziwych polaków" pozostawię bez komentarza.

 

 

 

Mam nadzieję,że nie kłamiesz bo czekam na niego :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem "american beauty" - nie podpasowało mi,było parę mądrych kwestii,ale patrząc całościowo wydawało mi się to wszystko zbyt sztuczne...

Kill Bill vol1 i vol 2 - Genialny soundtrack,klimat...humor też niezły, akcja. Fabuła cóż...szałowa nie była ale w sumie całkiem ok,koniec klimatyczny, polecam jak komuś nie przeszkadza bezsensowna sieczka :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×