Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co dzis bede robic :) Musze uzupelnic cos do zarcia w lodowce bo ostatni kawalek sera poszedl na sniadanie... na pewno pocwicze , odkurze i zmyje podlogi bo przy moich zwierzakach i aktualnej pogodzie nie da sie nie codziennie. Moze obejrze sobie druga czesc Millenium w wersji szwedzkiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, jej codziennie odkurzasz..ja się ostatnio zmuszam co drugi dzień, a psycholog i tak twierdzi że mam z tym problem ..w sumie mam oceniam się na tle wszystkich. Teraz sobie też pomyślałam, że Ty odkurzasz codziennie to ja jestem beznadziejna bo tego nie robię eh :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, nom..to prawda. Ale i tak jak odkurzę to mam całe skarpetki w kłakach :P Mogłam wziąć czarnego, mniej kłaczą :P

 

dzień..muszę odkurzyć drugi pokój..przydałoby się zetrzeć kurze ale nie wiem czy dam radę..czuję się jakby walec po mnie przejechał..potem P. wróci z pracy i pewnie będzie kolejne urocze popołudnie..nie odzywa się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kota, też nieźle kłaczy, ale za to to moja księżniczka, która kocha mnie najbardziej na świecie. :)

 

A dzień... Ok.

Po wizycie u lekarza ogólnego, ze skierowaniem do poradni psychologicznej i konieczność wizyty u ginekologa endokrynologa, zrobiona morfologia i tsh, przepisany pramolan.

Leków na razie nie chcę brać.

Teraz gotuję rosół, pracuję. Fajnie, gdyby łeb nie bolał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

secretladykkk na razie chyba nie chcę się szprycować lekami od lekarza ogólnego.

Dzwoniłam dzisiaj do poradni psychiatrycznej, skierowanie do realizacji dopiero po nowym roku. Paranoja.

Oczywiście muszę się zapisać prywatnie, czekam aby na wyniki morfologii i tsh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dziś walcze z bryłami , 3 rysunki po 5 brył i tak ze zabrałam sie za to dzis a nie noc przed zjadzem, ale olowki sie skończyły i trzeba iść do sklepu po strugaczkę :D i styropian , potrzeby na nastepny zjazd ?? skąd mam wziąść sturopian ??

 

ale rysowanie w domu jest znacznie łatwiejsze , jesi chodzi o kompozycje bo zawsze mozna cos wyduzyc lub skrócić :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×