Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój emblemacik (awatary)


przędka

Rekomendowane odpowiedzi

kocham historię angielską i podziwiam POTĘŻNE KRÓLOWE- jestem pod wrażeniem trzech( ELŻBIETY I; WIKTORII, KRÓLOWEJ MATKI) oraz księżniczki Diany; zastanawiam się do, kt. pasowałabym najbardziej- jestem za WIKTORIĄ, albowiem Elżbieta I była A WANTON- czyli rozpustnicą- są na to dokumenty historyczne!!!

Wiktoria podawała rękę cierpiącym!!! wyszła z pałacu na ulicę i cierpiała 4 lata po śmierci męża pozostając doń.

marzyłam o pracy w wydawnictwie przy tworzeniu podręcznika dla młodzieży przybliżając historię angielską w formie komiksu lub story time, mam też adaptację opowiadania, może WAm kawałek wyślę do czytania. mam 2 wersje ang. i polską w ślicznym słownictwie!!! Chcę być taka jak MÓJ MISTRZ!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano łajdak, ale czy go kochała? skoro nie wyszła, to chyba nieszczególnie ;) Albo uznali, że istnienia instytucji małżeństwa nie przyjmują do wiadomości, biorąc pod uwagę czym było wtedy małżeństwo, specjalnie bym ich za to nie ganił ;)

 

Oczywiście, gdyby Elizabeth była całkiem mądrą i świadoma kobietą, to rzuciłaby koronę w cholerę, odpowiednio przygotowana przez siebie intrygą zniknęła bez śladu i żyła spokojnie i zapewne szczęśliwie gdzieś na drugim końcu świata. Gorzej wtedy z Anglią ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałabym mieć jej przymioty, aby faceci padali mi do nóg; widze, ze znasz się na Elżbiecie trochę, to dobrze, już jest mi dobrze, mam o niej książkę tylko po polsku z antykwariatu, nie przepadam za polityką, ale lubie coś z tej Historii wyciągnąć, jak czytam historię to rysuję sobie w głowie obraz, już nie wiem czy od ttych książek nie zwariowałam, np Mobiego dixcka czytałam ze 3 razy i po polsku i ang.; chyba Cię polubię chociaż nasz psychiatra nie lubi Cię, może jesteś WIZZARDEM???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba Cię polubię chociaż nasz psychiatra nie lubi Cię, może jesteś WIZZARDEM???

 

Hm, miło mi :smile:

 

Również lubię historię, cociaż tak naprawdę fascynują mnie w niej postawy i ludzie, ich uczucia i myślenie, to, jak ich indywidualności przebijały się na wskroś wybudowanych przez innych barier, jak pojedynczy ludzie uzyskiwali świadomość...

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

młodość jest taka piękna, jakbyś miała pieniądze to może trochę poznaj świat, a potem dobra praca; kiedyś poznałam Chinkę, kt przyjechała do polski po studiach, aby powałęsać się tu i tam i po ościennych państwach, a dopiero potem praca ; nie fajny to pomysł???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba nie chcę dorastać.

U mnie podobnie 8) Ofelia z "Labiryntu Fauna" pod kolor tych niebieskich emotikonek ;) Z moją obecną fryzurą to nawet się trochę upodobniłam :twisted:

 

Nawet trochę mi żal, że nie mogę jej używać na innych forach, ale taka była moja umowa (moja ze sobą) - tak samo nie daję tutaj moich zdjęć, linków, innych nicków i dzięki temu czuję się tu na prawdę bezpiecznie. Ale powiem, że polubiłam moją tutejszą "prezentację" i nie przeszkadza mo ona w byciu sobą :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego macie takie avatarki opiszcie to w kilku slowach lub jesli ktos ma ochote popisac, to w kilku zdaniach (tylko nie POTOP) :P

 

a oto moj avat w powiekszeniu

 

c23581b7a9a1170d.jpg

 

Jest to John Frusciante gitarzysta zespolu Red Hot Chili Peppers (Papryczki) on jest dla mnie jak Guru wiele sie od niego ucze jesli chodzi oczywiscie o gre na gitarze ;) nie jest to oczywiscie Kirk Hammett (Metallica) ale tez swietnie wychodzi mu "wioslowanie" ;)

 

Teraz pora na Was

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×