Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet jak kiedyś pracowałem uważałem się za gorszego bo to była mało nobilitująca praca sprzątacza na budowie, rozbiórkowicza, śmieciarza uważałem że z taką praca pewnie żadnej kobiecie się podobać nie będę
tylko że, po raz kolejny to zaneguję,

tacy "rozbiórkowicze" z mojego otoczenia to najliczniejsze gromadki dzieci mają. ktoś ich chce. i nie dość że rodziny utrzymać nie umieją nieraz (więc ewolucyjny model "zaradności" odpada), to im się udaje. pytam CZEMU?

 

.

no ale ja nie jestem jeśli chodzi o umysł, postrzeganie świata typowym budowlańcem, śmieciarzem.

Chodzi ci u ludzi z niższych klas społecznych którzy mają zwykle nikłe wymagania, na świat patrzą łopatologiczne liczy się tylko kasa, rodzina, ewentualnie rozrywki, alkohol bez jakiegoś zadęcia intelektualnego i mają również takie kobiety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kobiety z rodzin patologicznych, bardo biednych mają często b. małe wymagania od faceta wystarczy żeby był za dużo nie pił i nie bił i trochę grosza rzucił żeby z głodu nie umrzeć, no ale nie wiem czy Ciebie by takie kobiety interesowały ja obracałem się wśród takich ludzi kiedyś i one mnie za geja uważały, bo nie palę nie przeklinam i nie chlałem wtedy jeszcze ;) , no ale nie wyobrażam sobie związku z taką kobietą ze względu a zbyt duże różnice intelektualne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno,

 

Jak sądzę odpowiada Ci taa rola tego nieudacznika..

 

Pewnie gdyby było inaczej robiłbyś coś w tym kierunku.. :D

 

 

 

I skoro praca sprzątacza była dla Ciebie ble... Nie jedna osoba skakałaby z radości za taką pracę..

 

 

ŻADNA PRACA NIE HAŃBI..

 

 

AA co do wygladu Twojego to nie sądzę bys był jakiś odstraszającym trolem..

Gdzieś popełniłes błąd..

 

No ale to już indywidualna sprawa..

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem właśnie takim wyjątkiem potwierdzającym regułę - odnośnie tego, że kobiety zwykle mają powodzenie.

przecież miałaś kilku facetów życiu, pewnie jeszcze iluś tam jeszcze odrzuciłaś, oni pewnie Cie też to już tak nie narzekaj. :mrgreen:

 

-- 10 lis 2012, 23:42 --

 

Jak sądzę odpowiada Ci taa rola tego nieudacznika..

i to jest najgorsze. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, zaraz, a to ni Ty pisałaś gdzieś kiedyś że przez ostatni rok poznałaś paru facetów?

 

Ja jestem właśnie takim wyjątkiem potwierdzającym regułę - odnośnie tego, że kobiety zwykle mają powodzenie.
to na pewno nieprawda.

i tak masz większe niż ja. więc ok.

 

silence_sadness,

 

ŻADNA PRACA NIE HAŃBI..
owszem, ale

 

Nie jedna osoba skakałaby z radości za taką pracę..
z tym się niekoniecznie zgodzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

silence_sadness,

z tym że żadna praca nie hańbi to się zgodzę ale wiesz co mnie najbardziej denerwowało to że inni gadali że się marnuje w tej pracy, że to praca dla debili, czemu nie znajdziesz czegoś mądrzejszego, lepiej płatnego, brak ci ambicji itd. no ale lepsza taka praca niż żadna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inbvo,

 

Rozwiń swoją wypowiedź..

 

Dlaczego sie nie zgadzasz??

 

 

Śmieciarz więcej zarabia niż sprzedawca..

 

-- 10 lis 2012, 22:48 --

 

carlosbueno,

 

A starałeś się znaleźć lepszą??

 

czy czekałes aż kasza manna spadnie Ci nieba>? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieciarz więcej zarabia niż sprzedawca..
nie robiłem jako typowy śmieciarz przebierałem śmieci na wysypisku ręcznie w towarzystwie smrodu, szczurów i koparko- ładowarkami nad głową kilkukrotnie będąc bliski poważnemu wypadkowi a raz sam omal nie zabiłem człowieka, niewiele osób potrafiło znieść takie coś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A starałeś się znaleźć lepszą??
no właśnie nie starałem się, samemu byłem i jestem winien swojej sytuacji i to mnie najbardziej wkurza, potrafię latami tkwić w beznadziejnych sytuacjach, pracy, bezrobociu i inic nie zmieniać, robić tylko narzekać powinni mnie chyba zutylizować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, więc pretensje miej sam do siebie..

 

 

Ech..

Masz trzydzieści pare lat, to jeszcze nie jest za póxno.. Jesteś młody to prace mógłbyś sobie znaleźć niż ciągle być na garnku rodziców.. Gdzieś wyczytałam , ze nawet wkręcałeś mamę co do wysyłanych CV.. :shock:

 

-- 10 lis 2012, 22:59 --

 

inbvo, To go zakończ.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, więc pretensje miej sam do siebie..

 

 

Ech..

Masz trzydzieści pare lat, to jeszcze nie jest za póxno.. Jesteś młody to prace mógłbyś sobie znaleźć niż ciągle być na garnku rodziców.. Gdzieś wyczytałam , ze nawet wkręcałeś mamę co do wysyłanych CV.. :shock:

a czy ja mam pretensje do kogoś poza sobą.

chyba Ci się pomyliło z tym wysyłaniem cv nie o mnie chodziło, albo już mam demencje starczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×