Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak przestać być samotnikiem i zainteresować się innymi ludź


Pieprz

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie...jeżeli lubi się samotność, i jest się szczęśliwym bez innych...to niema sensu poszukiwać..choć czasem męczy,nawet jeśli niema tej potrzeby.

Nie wiem w sumie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak to autor tematu napisał - izolacja często wpływa niekorzystnie w różnych sferach.

Boje się, że chociażby w pracy nie będę potrafiła współpracować z drugim człowiekiem, że będzie to dla mnie zbyt męczące.

Lubię się spotkać ze znajomymi, wyjść na imprezę, ale nie dzień w dzień. To nie dla mnie :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak to autor tematu napisał - izolacja często wpływa niekorzystnie w różnych sferach.

Boje się, że chociażby w pracy nie będę potrafiła współpracować z drugim człowiekiem, że będzie to dla mnie zbyt męczące.

Lubię się spotkać ze znajomymi, wyjść na imprezę, ale nie dzień w dzień. To nie dla mnie :bezradny:

 

Znaczy męczy Cię imprezowanie dzień w dzień,

czy przebywanie dzień w dzień z ludźmi, których nazwałaś "znajomymi"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, moze poczekaj az juz odnajdziesz siebie? Mnie sie duzo znajomosci wykruszylo po terapii bo bylam juz inna osoba i nie wszyscy potrafili to zaakceptowac.

 

I dlatego znalazłaś nowych i lepszych?

Jak Ci się to udało?

-pozdrawiam - nomorewords43

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nomorewords43, nie wiem czy lepszych......raczej nowych, innych, akceptujacych moj stan, ktorym nie przeszkadza to, ze siebie i swoj komfort stawiam na pierwszym miejscu, mam gorsze dni, nie zawsze mam ochote rozmawiac czy sie spotkac,ze moj partner jest o kilkanascie lat mlodszy (od starych slyszalam, ze to sie nie moze udac, ze mnie zdradzi, porzuci, wykorzysta a my juz prawie 4 lata razem i wszystko gra) i wiele innych rzeczy ktorych starzy znajomi nie potrafili zaakceptowac a ja nie widzialam potrzeby zeby akceptowac ich nieakceptacje.. wiec sie rozstalismy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podbijam temat :P coś się zmieniło może u zainteresowanych? Bo u mnei nie ;/

u mnie bez zmian :)

 

-- 08 lis 2012, 23:23 --

 

Bardzo chciałabym wiedzieć jak przestać być samotnikiem tyle że ja całe życie nim byłam więc raczej się tego już nie da zmienić.

to ja mam chociaż ten plus że w dzieciństwie byłem bardzo ekstrawertyczny więc wiem że taka jest moja prawdziwa natura

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja mam chociaż ten plus że w dzieciństwie byłem bardzo ekstrawertyczny więc wiem że taka jest moja prawdziwa natura

 

Nie ma takiej opcji by z ekstrawertyka stać się introwertykiem i na odwrót :P

nie tez czegoś takiego jak czysty introwertyk i czysty ekstrawertyk

 

-- 10 lis 2012, 15:35 --

 

to jest pytanie bez odpowiedzi.a co było pierwsze?kura czy jajko?

jajko, a co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×