Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

mi dzisiaj sprawilo radosc to ze wojtus:D kumpel z oddzialu, on ciągle spi ale fajny jest:D:D no i wojtusia zrobilem w bambukoooooo, od kilku dni on unika moich pułapek, i to mu sie udawalo:D ale dzisiaj przeszedlem sam siebie, nawet wojtus przyznal mi racje:D:D do kieliszka w ktorym jest woda i poopija sie leki, wlalem mu octu tak wszystko zorganizowalem:D:D:D bo ja jajcarz u nas na oddziale jestem, ciągle zabawiam ludzi, chociaz wojtus tego nie lubi zabardzo tzn pewnie lubi ale udaje, on tylkio spac potrafi a ja chce mu pomoc bo napewno lekarze mu nei pomogą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeny jak ja się cieszę, że trafiłam na to forum i na Was, na tak wspaniałych ludzi.

Dopiero teraz to doceniłam. Tu spotkałam się ze zrozumieniem, wsparciem, współczuciem, ale też jak potrzeba - umiecie dać kopa w tyłek. Pozytywnie. Ta atmosfera...

Kurcze wczoraj zarejestrowałam się na innym forum, co prawda z innym problemem, ale spotkałam się z kompletnym niezrozumieniem... do tego moderacja i administracja siebie tylko wspiera, mnie wyśmiano... :shock:

Także kolejny raz zawiodłam się na ludziach, ale cieszę się, że mam Was.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, Ja mam mieszane uczucia co do twojej obecności na forum , bo z jednej strony wolałbym żeby cie tu nie było i żebyś była zdrowa , a z drugiej cieszę się , że jesteś z nami , bo potrzeba nam na forum tak sympatycznych osób dzięki którym z przyjemnością się na nie zagląda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, Jeny jak strasznie zacząłeś tą swoją wypowiedź. Już myślałam, że chcesz mi coś wygarnąć. :mrgreen:

Ale zgodzę się, potrzeba tutaj takich osób jak ja (skromność mi się ujawniła :P) czy Ty, wgl dużo osób tu jest bardzo sympatycznych i to naprawdę jest cenne.

Dobrze, że są tu osoby, która potrafią nam doradzić, no a z drugiej strony źle, że tak dużo ludzi ma tak poważne problemy...

Gdyby nie to forum, to ja taka obcykana w niektóre sprawy bym nie była. Przekazaliście mi wiele, cennych informacji. I nie wiem, jak ja się Wam odwdzięczę, ale chcę byście wiedzieli, że to doceniam. Wzięło mi się na wyznawanie uczuć chyba trochę co nie? :P Ale dzisiejszy, a w sumie to już wczorajszy, dzień był taki pokręcony i przepełniony tyloma emocjami, że po prostu nie sposób tego nie napisać... :smile:

I fajnie, że ktoś uważa o mnie podobnie, że też niektórym osobom ja tu "pasuję". :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też chcę stypendium szkolne :shock:

właśnie się zorientowałam, że mogę się o to ubiegać przecież... muszę to załatwić, zawsze dodatkowa kasa, mogłabym odkładać, niezła sumka mogłaby się uzbierać. miałabym na kilka miesięcy wynajmu pokoju czy coś, dobre takie coś na sam początek. muszę to załatwić...

radosci to dziś mi chyba nic nie sprawiło... jutro do przyjaciela na urodziny, ale nie jestem z tego powodu raczej zadowolona, bo jestem chora i nie mam siły, ale idę. no może mi to sprawi radosc, jak już tam będę... zobaczymy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×