Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

Svafa, jasne że to forum psychologiczne. Ale jakoś pierwszy raz chyba słyszę że piszesz o swoich problemach. Co to za jazdy?

:lol: fakt bo nie lubie skomlić na swój temat no mam ataki lękowe silne itd jakoś musze się z tym uporać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm w sensie że jak się narzeka to chce się wyładować negatywne emocje, nie wiadomo co z nimi zrobić, więc z bezsilności się narzeka.

Natomiast stwierdzanie faktów, to tylko mówienie jak jest, ale bez zaangażowania.

 

Dzisiaj się mniej będę wypowiadał, bo mam zwątpienie w swoje słowa. Nie chcę pisać czegoś, by potem żałować.

 

-- 08 lis 2012, 14:36 --

 

Po co? Z ciekawości co jest grane. Dobrze wiedzieć co się dzieje, wtedy można podjąć decyzję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam sobie o testosteronie i oczy przecieram a zarazem kurwica mnie bierze tyle lat leczenia i żaden lekarz nawet w szpitalu nie zbadał mi poziomu , może tu leży u mnie przyczyna , jestem wkur...... nie za bardzo mi sie chce wierzyć że mi go brak choć wszystkie objawy mi pasują muszę go zbadać , czy mieliście już może tak , że psychiatra po jakimś czasie zlecał badanie FSH i LH , jak można to przeoczyć , po co się katować antydepresantami , terapią , walczyć sam z sobą , jak tu wystarczy popracować nad testosteronem choć wiem , że zagrożenia są różne ale ja chcę się do cholery w końcu lepiej poczuć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×