Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pod Trzeźwym Aniołem


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Candy14, no właśnie nie wiem na jakiej podstawie mówi że piękna jak fotka w kasku

pisałaś kiedyś że uroda to Twoja jedyna dobra cecha czy coś w tym stylu i że faceci patrzą tylko na Twoje ciało i nie umysł to tak wywnioskowałem że musisz być niezłą laską.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wniosek ! Dołączyć fotkę bez kasku .....

Popieram! :D

 

pisałaś kiedyś że uroda to Twoja jedyna dobra cecha czy coś w tym stylu i że faceci patrzą tylko na Twoje ciało i nie umysł to tak wywnioskowałem że musisz być niezłą laską.

fuck. ze tez ja na to nie wpadlam... wszyscy ktorzy mnie nie widzieli tez by tak mysleli :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasami myślę że wolałbym być alkoholikiem z osiągnięciami życiowymi niż tym kim jestem, moją jedyną zaletą jest to że nie piję i nie palę, tak słyszę taki dobry chłopak z niego nie pije i nie pali bo to jedyna dobra rzecz którą można o mnie powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie licytujcie się kto jest gorszy, bo to nie ma sensu. Przez Wasze słowa wyraźnie przebija niska samoocena i większość tego, co tu piszecie, to pewnie tylko Wasze wyobrażenie.

carlosbueno, jesteś młodym, przystojnym facetem, bez nałogów, do tego bardzo sympatycznym, ale nieco zagubionym.

siostrawiatru, Ty jesteś szalenie sympatyczną kobietą, do tego ładną i z pasją, ale masz problem, któremu musisz stawić czoło.

Pamiętajcie o tym. Jesteście wartościowymi ludźmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasami myślę że wolałbym być alkoholikiem z osiągnięciami życiowymi

 

Powiedz mi ilu znasz alkoholików z osiągnięciami życiowymi....to po pierwsze....

..a po drugie....

wydaje mi się,że doskwiera Ci samotność,więc może czas wyjść z domu do knajpki walnąć drinka (dla odwagi)

i poznać jakąś fajną laskę ....

.....uwierz mi,że gdybyś był alkoholikiem mógłbyś tylko pomarzyć o takiej akcji .

sistrawiatru

To ,że pijesz do lustra to pierwszy znak, że trzeba coś z tym zrobić...przed Tobą cała reszta Twojego życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×