Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pod Trzeźwym Aniołem


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Byłaś kiedyś w szpitalu to dobre miejsce żeby coś zmienić , odciąć się powiedzieć sobie juz dość ! Wiesz ja walczyłem z bezsennością naturalnie po prostu nie spałem 3 dni później w 4 organizm nie wytrzymał, spałem całą noc , później znowu tak samo , dochodziło po czasie , że jedną noc spałem jedną nie , teraz jest w miarę ustabilizowany ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, nie bądź dla siebie taka krytyczna. Każdy ma gorsze dni. Też mi się zdarzało upijać na smutno, ale na szczęście z tym skończyłam kiedy doprowadziłam siebie do stanu, że nie pamiętałam, co się działo dnia poprzedniego. Teraz najważniejsze to walczyć i się nie poddawać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojoj.... widzisz?.... 28.gif

Następnym razem nie śfiruj i kup se normalnie kilka piwek jak człowiek 10%20-%20pijoki.gif

alkoholik piwka :shock:

siostrawiatru idź Ty kobieto na leczenie takie solidne bo sama sobie nie poradzisz z tego co piszesz. Coraz bardziej się pogrążasz z dnia na dzień - przykro na to patrzeć :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, ja się nawet boję takiego testu zrobić.

robiłem taki w necie nic poważnego, ale pamiętam że wyszło mi ze mam poważne problemy i musisz poddać się leczeniu, a ja z tego wyszedłem bez leczenia po prostu zmieniłem towarzystwo z którym piło się przy każdej okazji a nawet bez okazji na prawie zupełny jego brak, no ale ty pijesz w samotności i to jest trudniejsze w Twoim przypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba sobie robić żadnych testów , jest problem - alkohol , na złe samopoczucie alkohol , na spanie alkohol , na dobrą zabawę alkohol , towarzystwo i butelka na stole - nie potrafisz odmówic alkohol itd . sam każdy widzi po sobie chyba że nie chce tego widzieć , wtedy leczenie ,odwyk a na terapii otworzą Ci oczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×