Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Tomcio Nerwica, ale szósta kolejka dopiero 20-21 to jakby wcześniej brat coś nabrudził to ma sprzątać :P

niech siedzi w piwnicy a co, może jeszcze mam mu futrzaka pożyczyć? phi xD

 

-- 08 lis 2012, 01:58 --

 

siostrawiatru, ja dzięki youtubowi nauczyłam się ciasta piec ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Nie spodziewałem się , że siostra wie kiedy odbywa się liga mistrzów :shock::D

w sumie racja , tylko żeby nie chrapał , bo jak się zgra z futrzakiem to nie wytrzymam :?:D

 

siostrawiatru, ja dzięki youtubowi nauczyłam się ciasta piec ;)

Teraz się o tym dowiaduje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Własnie jak Ezil strzelił bramkę , to usłyszałem krzyk zadowolenia , ale myślałem że to sąsiad , a nie siostra :D:P

gdybym wiedział , że siostra potrafi ciasta piec , to bym wybłagał sernik a nie jadł zupki chińskie :roll::P

a tego księcia to lepiej sobie odpuścić , bo po co ma " być żeby być " będzie bezproduktywny jak go przywiążemy do kaloryfera i będzie go trzeba karmić do tego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, nie mam czasu, siły, ochoty. W szkole cienko, smutno, życie towarzyskie to jakaś odległa przestrzeń, nie śpię jak widać a muszę wstać za 3.5 godz. Fajnie jak widać. Nw czemu mam tu jeszcze konto ale się jakoś ucieszyłam, że udało mi się zalogowac. Teraz Ty. :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, a żeby brat wiedział, że to ja byłam :D ale ogólnie to nie mówmy o Ezilu bo włosy obciął i popadł u mnie w niełaskę :mrgreen:

moge zrobić sernik ale bez sera tylko z kocią karmą :lol: no chyba że brat poleci po niego awione... a nie, nic nic... z kocią karmą będzie :D

ale fajnie tak mieć księcia za zakładnika :D :D tylko rzeczywiscie... zapomnielibysmy o nim i umarby tam biedak z głowu... albo z szedł by na zawał gdyby uslyszalam moje krzyki w czasie meczu :D

 

-- 08 lis 2012, 02:29 --

 

Villain, no ja muszę wstać za 4,5 godziny ale wole siedziec na forum i film ogladać :D Jak już mam to streścić tak jak Ty, to życia towarzyskiego prawie nie mam, na studiach raz mam zapał to sie ucze cala noc raz zlewam wszystko.... ogolnie to raz dobrze, raz źle, ale nawet jakoś nie narzekam, życie zawsze toczy się dalej ;)

Zaglądaj tu do nas jak najczęściej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Ale wytrzesz został , a włosy mu odrosną :mrgreen:

z kocią karmą :? ale ja chciałem taki normalny sernik zrobię wszystko ( prawie wszystko ) za niego :P co mam zrobić ? :D

w sumie z tym księciem to nie taki głupi pomysł :D ciekawe na ile go wycenią szejkowie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, w skrzynce u admina leży wypowiedzenie. Od niego zależy jak długo.tu zabawie. ;p

 

-- 08 lis 2012, 02:36 --

 

Monar, tyle wygrać :D GDZIE TE MOJE WAGARY.

 

-- 08 lis 2012, 02:37 --

 

Tomcio Nerwica, CZE-EŚĆ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, :great: śpi tylko plebs, my gadamy na darkach :D :D

Tomcio Nerwica, no to dopóki mu nie odrosną to będzie w niełasce, niech lepiej przemyśli swoje zachowanie :mrgreen:

hmmm brat zrobi prawie wszystko za sernik? oo to prawie jak ze złotą rybką spełniającą życzenia, muszę to przemyśleć by nie zmarnować okazji :D

szejkowie? na pewno nie tyle, co za mnie :D :D ale jak go sprzedamy to może na pół ferrari starczy?

 

-- 08 lis 2012, 02:38 --

 

Villain, cofnij to wypowiedzenie. chcesz tracić rozmowy z nami, wariatami? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, tyle przegrać :D zobaczymy ile wytrzymam. Potem założe noooowe konto se. xd

PS. Aleś Ty wyładniała. O.o

 

-- 08 lis 2012, 02:42 --

 

Będę sir śmiać jak nie wstane Xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Mamy pomysł :D może Ezila porwiemy , to nie dość , że będziemy mieć piłkarza za zakładnika , to jeszcze kupimy mu jakiś preparat na porost włosów :D tylko niech siostra się zastanowi nad tym życzeniem i żeby było realne do wykonania :P

 

-- 08 lis 2012, 03:46 --

 

Villain, Cześć , zostań :D będę ci truć dopóki sie nie zgodzisz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, jak narazie to zauważyłam, że póki się nie przywitałam to byłam powietrzem. Do szczęścia to Ci ja nie potrzebna.

Snejana, w takim razie wolę wersję niejakich pyz. Ja też muszę wstać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Ale jak my się z nim dogadamy jak to mieszanka turka z niemcem :P zna siostra któryś z tych języków ? :D i mam nawet pomysł jak go porwać , zatrudnię się w klubie jako masażysta a póżniej go schowam w futrzaku :D

 

-- 08 lis 2012, 03:56 --

 

Villain, Tak się zagadałem , że nie zauważyłem ;) a do szczęście jesteś potrzebna , więc zostań proszę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×