Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam wszystkich!!!!


tornados

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Choruję na fobie społeczną. Obecnie jestem na ważnym etapie mojego życia. Pomimo, że mam już 30 lat, nie miałem odwagi dotąd nic z tym zrobić. Do niedawna. Parę tygodni temu zdecydowałem się udać do psychiatry i rozpocząć psychoterapię. Wiem, że to dopiero początek i jeszcze wiele mnie czeka, ale mam nadzieję, że wszystko będzie ok. :D

Pozdrawiam Was Wszystkich. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam się sobie dziwie, że się zdecydowałem tam poleźć. Jeszcze parę lat temu byłoby to dla mnie nie do pomyślenia, pomimo tego że było ze mną dużo gorzej niż jest teraz. Po prostu pewnego dnia stwierdziłem, że mam gdzieś czy ktoś się dowie, że będę się bał spotkania z psychiatrą i poszukałem na necie, zadzwoniłem, umówiłem się, poszedłem (oczywiście przed wizytą dopadł mnie mój towarzysz - strach).

Wiem, że nie jest to łatwe, wręcz piekielnie trudne, ale trzeba podjąć męską decyzję i rozpocząć zmianę swojego życia.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Tornados. Nic dodać, nic ująć, bo mądra to decyzja. Strach to strach, wiadomo, ale lepiej go czuć, niż obojętność ;) Trzymam kciuki, powodzenia, pisz jak idzie!

 

Mrohpeus, a co to za gadki, żyjemy w XXI wieku, małe miasto mają to do siebie, że kawałek od nich są duże miasta i możesz dojeżdżać. Wymówka ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×