Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dlaczego faceci patrzą na kobiety przez pryzmat "dupy" ?


Agasaya

Rekomendowane odpowiedzi

Candy14, ja swojej nie lubię bo jest nieproporcjonalna do reszty mnie... często słyszę że jak na swoją sylwetkę to mam mały tyłek :bezradny:

 

-- 06 lis 2012, 02:09 --

 

*Wiola*, ja też lubię Twoje cycki ale tu rozmawiamy o dupie :P w domyśle o mojej dupie przez którą faceci nie patrzą mi w oczy :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agasaya, chciałam się tylko pochwalić, tak przy okazji i cieszę się ,że też je lubisz bo chyba nie wzbudzają wielkiego podziwu :mrgreen:

Przy następnej okazji przyjrzę się bliżej Twojej szanownej i się wypowiem ;)

 

-- 06 lis 2012, 02:15 --

 

halenore, Szkoda tylko ,że groziłby mi prokurator :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się odnośnie tematu wątku, nie tego co powstało potem.

 

Myślę że patrzą tak, bo wiedzie ich popęd seksualny, który u człowieka jest dość silny. Tym zajmuje się bardziej "zwierzęca" część psychologi człowieka. W moim przypadku na skutek depresji popęd seksualny spadł na niskie poziomy, przez co nie jest aż tak istotny. Myślę, że takie wygaszenie popędów daje szansę na bardziej świadome kierowanie życiem. Z drugiej strony w psychologii (chyba) libido traktuję się jako tożsame z chęcią do życia. A więc wygaszenie popędów to nie takie proste. A że lubiłem stoików to jakoś samo przyszło.

 

Wybaczcie swoim chłopakom ich podejście, dzięki temu ludzie istnieją jako gatunek. A reszta to już scenariusz na "Trudne Sprawy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×